טיפים להפקת אירוע בת מצווה

טיפים להפקת אירוע בת מצווה

מזל טוב! רק אתמול היא נולדה והנה השנים רצות ועוברות להן כל כך מהר ופתאום בתכן בת 12 וזה הזמן לחגוג את אירוע בת המצווה. מדובר באירוע משמעותי וחשוב הן עבור בני המשפחה והן עבור הנערה שרוצה שהמסיבה שלה תהיה ייחודית, מיוחדת ובלתי נשכחת. אז הנה כמה טיפים להפקת אירוע בת מצווה.

שלב ראשון – אירוע אחד או שניים?

ההחלטה הכי חשובה שאתם צריכים לעשות ועדיף ביחד עם בתכן היא האם אתם מעוניינים לקיים אירוע אחד אליו תזמינו את כולם: בני משפחה, חברים לכתה, חברים מחוגים, שכנים וכדומה או שמא אתם מעוניינים לפצל ולארגן שני אירועים קטנים. בדרך כלל מי שבוחר לפצל את האירוע יבחר להזמין לאירוע אחד את בני המשפחה הקרובים והאירוע השני יהיה לילדים מהכתה ושאר חברים.

שלב שני – החלטה על תקציב

מאוד חשוב להחליט מראש מה התקציב שאתם מוכנים ויכולים להשקיע באירוע. אפשר להפיק בת מצווה בעלות של 3,000 שקלים ובעלות של 20,000 שקלים ככה שמנעד המחירים רחב וזה מאוד תלוי מה אתם רוצים לעשות. האם אתם מעוניינים לערוך את האירוע בביתכם הפרטי, האם בחיק הטבע ממש כמו חתונת ענק או אולי באולם או מועדון המיועד למטרה הזו?רק אחרי שתחליטו על התקציב, תוכלו להחליט גם על כמות המוזמנים ועל המקום.

היעזרו בחברת הפקה מקצועית

אז נכון, יכול להיות שאם תעשו את כל ההכנות וסגירת הספקים בעצמכם, אולי תצליחו להוזיל מעט את עלות האירוע, אבל לא מדובר בסכום גדול. לעומת זאת, אם תיעזרו בחברת הפקות המתמחה בארגון, תכנון והפקה של אירועים מהסוג הזה, לא רק שהמון דברים יירדו מכם ותוכלו להגיע לאירוע שלכם ממש כמו מלכים, אלא גם העלות של האטרקציות והמוצרים שצריך להזמין לאירוע, יהיו בעלות מופחתת, שכן לכל חברת הפקת אירועים מקצועית יש קשרים עם אנשי המקצוע הנוגעים לתחום האירועים. אם אתם חולמים על אירוע שהוא לא פחות ממושלם, אירוע בו שמים דגש על כך הפרטים הכי קטנים וגם על הגדולים, בהחלט כדאי להיעזר בחברת הפקות מקצועית.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)קונספט, קונספט, קונספט

מאוד כדאי לבחור קונספט לאירוע שלכם שיהפוך אותו למיוחד, מעניין וכייפי עבורכם ועבור האורחים שלכם. סביב אותו קונספט אפשר לבנות ולעצב את כל האירוע החל מההזמנות, דרך הקישוטים ועד המוזיקה והאוכל.

לסיכום, תכנון בת מצווה כמו כל אירוע אחר הוא תהליך שיכול לקחת זמן ולכן שווה להקדיש זמן ומחשבה על כל הפרמטרים בכדי שהאירוע שלנו ייצא לא פחות ממושלם. כדאי לבנות לוח זמנים בכדי שיהיה רצף בין ההתרחשויות, לבחור ספקים מקצועיים בין אם צלם לאירוע, דיג’י או להקה, קייטרינג וכדומה.