אולם לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים בהרצליה

בחיפוש אחר אולם לאירועים עסקיים? אירועים עסקיים נערכים לעתים תכופות במדינת ההייטק והיזמות שלנו, ולכן האולמות נערכו זה מכבר לארח אירועים כאלה בסטנדרט שמוכר לנו מחו”ל – אבל איך מוצאים מקום לאירוע עסקי שיעלה על כל הציפיות שלכם?

זה כולל עיצוב וסביבה מכובדים ומאופקים יותר כדי להתאים לקהל מעורב של ישראלים ואנשים מחו”ל, במגוון של אירועים עסקיים, מפרזנטציות וימי חברה ועד השקות וכנסים מקצועיים.

אירועים עסקיים הם אירועים שמתאפיינים בקהל שהדינמיקה שלו יותר עניינית ופחות משפחתית, אלא אם כן מדובר באירועי חברה שבהם יש כמובן היכרות מוקדמת ולכן כל האירוע עצמו הרבה יותר תוסס. הצרכים של עורכי אירועים כאלה יהיו פחות על השואו ויותר על האווירה המכובדת והסביבה המעוצבת בצורה פונקציונלית ואלגנטית, כזאת שיכולה לארח אנשים שכבר חוו וראו כל מה שצריך לראות בתחום זה, ומשום כך הדגש הוא על איכות ומצוינות באירוח.

אולם לאירועים עסקיים

אולם לאירועים עסקיים – דגשים

  • אולם לאירועים עסקיים צריך להיות בעל נגישות גבוהה, בדרך כלל באזור המרכז, בגלל הסיבות המובנות רצוי שיהיו גם ליד מרכזי פיתוח ומרכזי עסקים גדולים שמושכים אליהם אנשים ועובדים מכל מקום. רצוי לא לגרור אנשים לקצוות הארץ בשם החוויה המקורית, אלא אם כן מדובר באירוע עסקי יוצא דופן שהנסיעה רלוונטית לו.
  • חניה בשפע ובלי בעיות, גם להגיע ולחנות וגם לאנשי עסקים עם נהג צמוד. נגישות גם למוגבלים בתנועה, כמובן, משום שזה הרבה יותר מפותח בחו”ל מאשר בישראל.
  • ציוד מגוון ואיכותי לכל סוגי המצגות, ההרצאות, הקרנות הסרטים, השקות במגוון תחומים ובעיקר הייטק וענפים מתקדמים. הכל ללא תקלות וללא עיכובים. זה כולל מערכת ממוחשבת, סאונד מעולה, מסכים משוכללים וגדולים ובמה.
  • קולינריה מצטיינת, במובן זה שגם כאשר בוחרים תפריט ישראלי מייצג לאורחים מחו”ל הוא חייב להיות גורמה, מחומרי גלם טריים ומעולים ולא פשרה על קייטרינג סמלי ולא מכובד. כמו כן, יש לקחת בחשבון שכולם כבר מכירים את מטבחי העולם ולכן לא כדאי להציג וריאציות לא מדויקות אלא לבחור בתפריט יצירתי אבל אותנטי שיציג בגאווה את תוצרת הארץ.
  • אולם לאירועים עסקיים צריך להיות בעל עיצוב מכובד ומאופק, אלא אם כן הדרישה היא מראש להציע עיצוב יוצא דופן שמשרת מטרה כלשהי. האיפוק העסקי מחויב המציאות משום שהוא מנטרל את הסחת הדעת שנגרמת בגללו ומאפשר לאנשים להתרכז בעיקר, שהוא התכנים המועברים באירוע זה.
  • סידור מקומות ישיבה לפי אופי האירוע, כאשר אירוע חברה מחייב יצירת דינמיקה יותר חמה ולבבית בין עובדי החברה, ואילו אירועים עסקיים אחרים צריכים לאפשר מינגלינג ונטוורקינג לצד חלל שיש בו אפשרות לשמוע את ההרצאות והפרזנטציות שלשמן התכנסו מלכתחילה.

מעוניינים במידע נוסף על מקום לאירוע עסקי? מתלבטים במה לבחור? צרו איתנו קשר ואנו בmyprod נשמח לסייע בכל!


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)עוד יכול לעניין אתכם: