מועדון לבת מצווה במרכז

מועדון לבת מצווה במרכז

מזל טוב! הנסיכה הקטנה שלכם הפכה תוך זמן קצר בלי שתשימו לב לנערה צעירה שחוגגת בת מצווה. אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה במרכז, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

לחברת ההפקות My Clubs מספר מועדונים אשר תוכננו והוקמו בדיוק למטרה הזו – אירוע בת מצווה. חשבנו על כל מה שצריך בכדי להפיק בת מצווה מהחלומות, בדיוק כמו שבתכם מדמיינת והתוצאה – מדהימה.

המועדונים פזורים באזור המרכז ולכל אחד מהם יש את הייחודיות והצבעוניות שלו. היתרון שאתם נהנים ממנו בבחירה לקיים את האירוע דווקא אצלנו הוא שבעצם אתם מקבלים את כל השירותים במקום אחד בין אם זה האוכל, העיצוב של המקום, הפעילויות והאטרקציות לילדים ובין אם התאורה, הסאונד, המקרן להקרנת סרטונים או קליפים והכל במקום אחד, מה שחוסך המון זמן, אנרגיה, התעסקות וגם מוזיל את האירוע בצורה משמעותית.

על מה צריך לשים דגש כשבוחרים מועדון לבת מצווה?

כשאנחנו באים לבחור מקום לאירוע כמו בת מצווה, אירוע חשוב ובעל משמעות הן עבור הנערה שחוגגת והן עבור המשפחה יש לשים דגש על מספר קריטריונים.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!
  1. התאמת כמות המוזמנים לגודל החלל – אנו מציעים מגוון של אולמות כאשר תוכלו לבחור בין מועדון לבת מצווה קטנה של עד 150 מוזמנים, מועדון לבת מצווה בינונית של עד 300 מוזמנים או מועדון לבת מצווה גדולה של עד 500 מוזמנים. מאוד חשוב שלא יהיה צפוף מצד אחד ולא מרווח מדי, כלומר שהמקום לא ”יבלע“ את המוזמנים והתחושה תהיה שהאולם ריק.
  2. מה זה כולל? – יש מקומות שמציעים יחד עם מחיר ההשכרה גם שירותים נוספים כמו חבילת עיצוב, אוכל אותו מכינה חברת קייטרינג מקצועית, תאורה, סאונד ועוד…אצלנו, אתם מקבלים את הכל בעסקת חבילה אחת עם דגש על הספקים המובילים בתחום ההפקות והאירועים. דיג‘יי שיקפיץ את האירוע, רחבת ריקודים מהממת, מכונת קצף לרחבה, קייטרינג מעולה לכל האורחים, בר שתיה לילדים, בר אלכוהול למבוגרים, חדר התארגנות, חדר Wi-Fi למבוגרים ועוד…
  3. מיקום – הלוקיישן חייב להיות נוח ונגיש לאורחים, בעיקר עם מדובר במוזמנים מכל מיני מקומות ברחבי הארץ שטורחים ומגיעים לבת המצווה. בנוסף, חשוב להציע מקום מסודר לחניה, שיהיה פשוט וקל לחנות ולהיכנס ישר לאולם.

אז אם גם אתם מתכננים בקרוב לחגוג בת מצווה ואתם מחפשים מועדון לבת מצווה במרכז, מקום שבו חשבו על כל הפרטים – קטנים כגדולים, פשוט השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם ממש בקרוב.