מועדון לבת מצווה בכפר סבא

מועדון לבת מצווה בכפר סבא

הזמן טס, הימים חולפים מהר מאד ובלי לשים לב הילדה חוגגת עוד מעט בת- מצווה. זו חגיגה משמעותית עבורה וגם עבור כל המשפחה הקרובה ולכן בני משפחה מתכננים באופן מוקפד את הערב החגיגי כך שיהיה מוצלח ושונה ממסיבות קודמות.

החיפוש אחר מועדון לבת מצווה שיהיה יפהפה ומיוחד מוביל משפחות רבות לאולם My Clubs בהרצליה שכולל בדיוק את מה שחלמה עליו ילדת יום ההולדת.

כבר בפגישה הראשונה עם צוות ההנהלה המקצועי יש תחושה שזה המקום הנכון לקיים בו אירוע. אנשי המכירות קשובים ללקוחות, זורמים איתם ומשתדלים להפוך כל רעיון שלהם לגימיק של האירוע שירקיד אחריו את כל המשתתפים לחגיגה ענקית ומוצלחת.

לכל כלת שמחה יש בקשות, צוות המכירות קשוב לכל בקשה ועושה ככל שניתן כדי לרצות אותה .כל הנושאים מסוכמים מראש ויבוצעו אחד לאחד במהלך האירוע בדיוק על פי ההזמנה המפורטת.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)נראותו החדשנית של האולם והעיצוב היוצא דופן סוחפת שאליו בני נוער רבים המקיימים בו אירועים רבים הן תושבי הרצליה והן תושבי הערים הסמוכות כמו הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ומושבי הסביבה.

החניה הגדולה הממוקמת בסמוך לאולם מאפשרת חניה נוחה לאוטובוסים שמסיעים את הילדים ולמכוניות הרבות של בני המשפחה והחברים שיצטרפו לחגיגה.

מחפשים מועדון לבת מצווה בכפר סבא? הכירו את  My Clubs

מועדון לבת מצווה בכפר סבא

אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה בכפר סבא לא בהכרח תמצאו בעיר עצמה, אבל המרחק הקצר בין כפר סבא להרצליה פותח אפשרויות חדשות עבור החברים והמשפחה, ורבים מהם בוחרים לחגוג במקום שבני הכיתה עדיין לא מכירים כי לא התקיימו בו מסיבות בעבר.

מקום חדש לחגיגת בת מצווה יוצר התרגשות גדולה עבור כלת השמחה וכל הסובבים אותה והוא אתגר גדול עבור המארגנים הנהנים תמיד לארח קהל נמרץ ומאושר.

המועדון לבת מצווה בכפר סבא מציע תפאורה על פי נושא שתבחר הילדה כמו לדוגמה ערב שירה בסגנון האהוב עליה, ערב ריקוד באווירה מסוימת וכו’.

כל הרחבה מקושטת בתאורת לדים המחליפה צבעים בתדירות גבוהה ומערכת סאונד איכותית או לחילופין די ג’יי המשמיעים ללא הרף את השירים שנבחרו לאירוע.

אטרקציות והפתעות זורמות לאורך כל האירוע ומדהימות כל פעם מחדש את קהל האורחים.

לרשות האורחים שפע של פינות ישיבה וזולות במיקומים שונים באולם.

שולחנות משחק, עמדות WII, עמדות SonyPlaystation.

חברת קייטרינג איכותית דואגת להגשת מאכלים טעימים במיוחד האהובים על הצעירים, שפע של אפשרויות של מאכלים צבעוניים וטעימים המונחים על מגשים יפים ואסתטיים, שתיה במבחר טעמים ובר מתוקים טעים במיוחד ועליו מבחר גדול של קינוחים ומאפים.