שדרגו את אירוע בר המצווה שלכם עם מגשי אירוח

מגשי אירוח לבר מצווה

אחת הדרכים היעילות ביותר לשדרג את אירוע בר המצווה של בנכם היא באמצעות אוכל טוב, כאשר אחת ההצעות לאירוע מושלם היא מגשי אירוח.

אבל כיצד אפשר לארגן אירוע מושלם בלוקיישן שאליו ניתן להזמין מגשי אירוח? ואיזה מגשים כדאי להזמין? כל התשובות בהמשך.

ארגון בר מצווה בימינו אנו עשויה להיות משימה לא קלה בעיקר שכיום כל ילד רוצה לעשות את המיטב על מנת שיוכל להרשים את החברים שלו.

אתם כהורים רוצים לספק עבור ילדכם את מסיבת בר המצווה המושלמת, כאשר אתם מחפשים אחר הדרך לשלב אירוע משמעותי בחייו של ילדכם עם קלילות ועדכנות.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)מציאת לוקיישן מתאים

אחת הדרכים לחגוג בר מצווה בצורה עדכנית היא לבחור לוקיישן מתאים לבר המצווה.

אירועים כאלה שמתחילים בדרך כלל עם עלייתו לתורה של הילד המתקיימת בכותל המערבי או בבית כנסת, והם יכולים להסתיים במסיבה גדולה ושמחה בעיקר אם תוכלו למצוא את הלוקשיין המושלם לאירוע.

אז אילו לוקשיינים מתאימים לבר מצווה?

כיום ישנן מגוון הצעות ללוקיישינים לבר מצווה, כאשר אירוע באולם אירועים הופך לפחות מועדף על ידי הורים וילדים. בין המקומות ניתן ליהנות בהם בבר מצווה תוכלו למצוא: מועדון לבת מצווה מדליקה, או לקיים מסיבה בחצר הבית, בטבע, בים או בכל מקום שאתם והילדים מוצאים לנכון לקיים את האירוע.

ומה אוכלים באירוע בר מצווה שכזה?

אם אתם לא בוחרים באולם אירועים מסורתי שגם מגיש את הכיבוד ואת מנות האוכל, בזמן האירוע תמיד תוכלו להיעזר במגשי אירוח לבר מצווה. מגשים מסוג זה מאפשרים לרבים את האופציה ליהנות מפינגר פוד טעים וממגוון שמלווה את כל החגיגה והופך את בר המצווה לאטרקטיבית בעיני המבוגרים והילדים.

איזה אוכל מקבלים בהזמנת מגשי אירוח?

מגשי אירוח לבר מצווה כוללים מגוון רחב של מאכלים בעיקר חלביים, תוך שניתן באמצעות מגשים מסוג זה ליהנות גם מקינוחים מקסימום ומשובבי נפש.

בין המאכלים המומלצים לבר מצווה ניתן למצוא:

  • בראוניז
  • מאפים
  • מיני טארטלים ושלל מאפי בוקר וקינוחים מתוקים.

עוד תוכלו ליהנות מהזמנת פסטות טריות, קישים חלביים קטנים ומקסימים, מגשי ירקות טריים מכל סוג, כמו , ראפים מלאי כל טוב, סנדוויצים צבעוניים ועוד.

מדוע לא כדאי להשקיע במנות גדולות מידי בבר מצווה?

החתירה לכך שאירוע בר המצווה יהיה אירוע חגיגי לילדים וכזה שבו הילדים ירקדו, ישמחו, יפגשו, וישחקו הובילה לכך שבשנים האחרונות ישנו פחות דגש על אוכל כבד באירועים שכאלה, תוך שימת דגש על אוכל נחטף שניתן לכרסם בכמה ביסים ולאנות ממנו בין ריקוד, למפגש, לשיחה ולהנאה מאירוע מושלם.

מהיכן בוחרים במגשי אירועים לבר המצווה?

כאשר אתם בוחרים מגשים מסוג זה, שימו לב כי אתם בוחרים חברה טובה שמשתמשת במצרכים טריים להכנת האוכל, שהמגשים שלה נראים יפים טריים וצבעוניים וכזאת שיכולה להקנות לכם מגוון רב של סוגי מאכלים.

בנוסף וודאו כי חברת הקייטרינג שממנה אתם מזמינים את המגשים היא כזאת שתוכל להתאים לאירוע בר המצווה שלכם, וכזאת שתוכל להקנות לכם את האוכל המתאים ביותר, תוך שהיא מתאימה את המגשים לתקציב שעומד לרשותכם לקיום האירוע.