תכנון בר מצווה מיוחדת

הפקת בר מצווה היא לא עניין של מה בכך, בעיקר בימינו כאשר לבני ובנות הנוער ציפיות גבוהות במיוחד בכל מה שקשור לאירוע, הם מעוניינים שהוא יהיה מרשים, מהנה מקורי וייחודי, שיתעלה על האירועים שערכו חבריהם (או במקרה זה חברותיהן), וגם ההורים רוצים מן הסתם להעניק להן את הטוב ביותר.

תכנון בר מצווה מיוחדת – הכל מתחיל בבחירת המקום

הפקת אירוע מיוחד, שלא יהיה דומה לאחרים מורכב מלא מעט פרטים, כאשר המהותי שבהם הוא ההחלטה היכן לערוך אותו, לבחירת המקום יש המון משמעות כי זה למעשה החלל בו הכל קורה, ולכן העיצוב שלו, הציוד, התאורה, הסאונד, הצוות והשירות, כולם קשורים אליו בקשר בלתי נפרד.

בר מצווה מיוחדת במועדון של מיי קלאבס

בין אם בר המצווה נערכת באולם, בגן או במועדון, על המתחם להיות מותאם בדיוק להעדפות האישיות, לקונספט הנבחר ולספק את כל הצרכים. לשם כך אתם צריכים להגדיר ולהחליט אם אתם מעוניינים שהאירוע יהיה מושתת גם על ארוחה, וגם על ריקודים ולהזמין גם את המשפחה, וגם את החברים, או אולי ההעדפה היא לקיים מסיבה סוערת המיועדת לבני הנוער, בזמן שההורים ובני המשפחה הקרובים מבלים במתחם צמוד.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)My Clubs להתרשם מכמה מועדונים מובילים במקום אחד

My Clubs הוא אתר של חברת מאי הפקות העומדת בראשם של 4 מועדונים מפוארים ומרהיבים ביופיים, בקונספטים, בעיצובים ובמיקומים שונים באזור השרון והמרכז. כל המתחמים מספקים גם שירותי קייטרינג ואלכוהול, מצוידים ומאובזרים במיטב הטכנולוגיה ובמערכות מתקדמות.

בכל אחד מהם יש חלל המיועד למבוגרים בו הם מוזמנים ליהנות מארוחת שף בזמן שהדור הצעיר חוגג ברחבה נפרדת עם תקליטן וריקודים, כמו כן יש חבילות שירות לבחירה הכוללות די.ג’יי, אטרקציות ועוד. היכנסו וסיירו באתר, ערכו הכרות עם האפשרויות ותוכלו כמובן גם ליצור קשר לקבלת אינפורמציה וסיוע מקצועי לקראת תכנון בר מצווה מיוחדת במינה.

בדקו גם מועדון לבת מצווה >>