קייטרינג לאירועים באווירה אחרת

קייטרינג לאירועים באווירה אחרת

כל אירוע שאנחנו יוצרים, בין אם הוא אירוע משפחתי, אירוע חברי או אירוע עסקי, בנוי בצורה אחרת, הוא מכיל אלמנטים שונים, והמטרה היא לייצר כל אירוע באווירה אחרת. אנחנו הרי לא יכולים לספק אירוע משפחתי באופן בו אנחנו מספקים אירוע עסקי ולהיפך. מדובר על אירועים שונים בתכלית.

השוני בא לידי ביטוי בהיבטים שונים, לעיתים זה בא לידי ביטוי כבר בבחירת המיקום בו אנחנו מבקשים לערוך את האירוע, ללא ספק זה בא לידי ביטוי במוזיקה שאנחנו ננגן באירוע, לוח הזמנים של האירוע, וכן זה בא לידי ביטוי גם בשאלת הקייטרינג. כל אירוע אנחנו נבחר קייטרינג מתאים לסוג האירוע ולאווירה שאנחנו מבקשים להעניק לו.

איך בוחרים חברת קייטרינג

צריך להבין, תהליך הבחירה של חברת קייטרינג לאירוע מתבסס על פרמטרים שונים, כל אחד בוחר לעצמו את הפרמטרים שחשובים לו מן הסתם, יש כאלה שיתלבטו לגבי סוג האוכל, אחרים יתייחסו לשאלת ההגשה, יהיה מי שיבחן את השאלה על פי הנקודה האם זה קייטרינג גורמה או רגיל, קייטרינג שף פרטי או חברה וכדומה. מן הסתם, כולנו נקבע שהפרמטר הראשון והחשוב ביותר, תהיה שאלת האיכות.

כשאנחנו מחליטים לבחור קייטרינג לאירועים באווירה אחרת, אנחנו מתייחסים לכמה נקודות חשובות. הנקודה הראשונה היא שאלת התפריט. מה בדיוק אנחנו בוחרים להגיש לאורחים שלנו. האם נגיש להם תפריט רגיל או מיוחד. סביר להניח שקייטרינג עם תפריט מיוחד ישנה את כל ההוויה של האירוע, יגרום לאורחים להרגיש שהם נמצאים במקום מיוחד, באירוע יוצא דופן.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)קייטרינג לאירועים באווירה אחרת

בופה או הגשה לשולחן? איך מחליטים

הנקודה השנייה אליה אנחנו נתייחס, היא שאלת ההגשה. עלינו להחליט האם מדובר בקייטרינג שמגיש את המנות לשולחנות או קייטרינג מזנון, כאן אנחנו יכולים גם לשאול את עצמנו, האם אנחנו רוצים שהאורחים יראו כיצד מכינים את האוכל או שהמטבח יהיה הרחק מהעיניים שלהם.

הנקודה השלישית היא, כיצד אנחנו מחלקים את האוכל מבחינת לוח זמנים, כלומר, האם החלוקה מתבצעת על פי סדר מסוים, האם אנחנו בונים את האירוע בהתאם לסדר זה. כלומר יש נקודות שונות שאנחנו צריכים לשאול מתי וכיצד להגיש את האוכל בצורה שהאורחים ייהנו ממנה.

עוד ב- My Clubs:

אולם אירועים קטן מומלץ

מקום לכנסים

מקום לאירועים פרטיים

כיצד יוצרים אווירה אחרת?

צריך לציין, לא רק הקייטרינג יוצר את האווירה באירוע, מן הסתם יש לו חלק משמעותי, אך בשביל ליהנות מאווירה אחרת, חגיגית וייחודית, אנחנו צריכים להתייחס למכלול של דברים, אנחנו צריכים לקחת הכל בחשבון וכיצד הפרטים השונים משתלבים אחד עם השני.

אם אנחנו נדע להתאים בין הדברים השונים באופן נכון ויעיל, לא באופן מוגזם מדי, סביר להניח שאנחנו נוכל לייצר אירוע אחר, חגיגי ומיוחד כפי שאנחנו רוצים וכפי שהאורחים שלנו מצפים כשהם מקבלים את ההזמנה לאירוע שלנו, ואין זה משנה אם מדובר באירוע משפחתי, אירוע עסקי או כל אירוע אחר שאנחנו עורכים.