מקום להשכרה לאירוע פרטי – אולם קטן להשכרה

יש אירועים שלא נמדדים בגודל אלא באיכות. הם אינטימיים, מפנקים, עם קבוצה איכותית של בני משפחה וחברים טובים.

אם אתם מחפשים אולם קטן להשכרה, כדי לחגוג בדיוק אירוע שכזה, עומדים לרשותכם מועדוני מיי קלאבס, המצטיינים באיכות, בעיצוב ובפתרונות המתקדמים ביותר שיבטיחו אירוע מוצלח.

השכרת אולם קטן

כשידוע מראש שמספר המוזמנים הוא קטן, למשל לכנס מנהלים, מסיבת יום הולדת או יום נישואין או אפילו בת מצווה משפחתית קטנה, עומדת על הפרק השכרת אולם קטן, המתאים במידותיו למספר המוזמנים ויוצר אווירה עוטפת ואינטימית.

רשת מועדוני מיי קלאבס מעמידה לבחירתכם מקומות לאירועים קטנים, מועדונים להשכרה, בהם תוכלו לקיים את האירוע שלכם.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)



אולם קטן להשכרה למסיבה

חווית האירוע לא מסתכמת רק בגודל האולם, כך שלא די במציאת אולם קטן להשכרה למסיבה.

השכרת אולם למסיבה או לאירוע פרטי צריך להיות מאוורר ומרווח, נעים להשהות הו ועם כל האלמנטים שיבטיחו מסיבה איכותית, כמו אקוסטיקה מעולה, תאורת לד חדשנית, מסכי ענק להקרנת מצגות או סרטונים, בר עשיר, רחבת ריקודים מזמינה, חדרי VIP וכמובן, צוות מקצועי ומיומן שעומד לרשותכם לאורך כל המסיבה.

מקום להשכרה לאירוע פרטי

במועדוני מיי קלאבס אתם מגיעים לאירוע שחשבו בו על הכל ולא התפשרו על דבר.

קייטרינג איכותי וטעים, פתרונות הפרדה בין הילדים והמבוגרים, במידה ומדובר בבר או בת מצווה, בר מפואר ועוד המון הפתעות ופינוקים, שניכר שעמדה מאחוריהם מחשבה ניכרת ורצון שלא לחסוך בדבר ולבטח לא להתפשר על דבר.

אם עומדת על הפרק מסיבה כיפית, אירוע חשוב, כינוס משמעותי וכל דבר אחר שדורש אולם קטן שיש בו הכל, זה הזמן שלכם להכיר את מועדוני מיי קלאבס האיכותיים, להתרשם מהמגוון העשיר שיש להם להציע לכם ולסגור על תאריך.

לקבלת פרטים נוספים בנושא של מקום להשכרת אולם למסיבה או לאירוע פרטי ופגישת התרשמות, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי מיי קלאבס ישמחו לעמוד לרשותכם בתוך זמן קצר.