מקום לאירועי חברה בשרון

מקומות לאירועים בשרון יש ויש, אך לא כל מועדון שתכנסו אליו יצליח להתאים את עצמו לאירוע שלכם בדיוק. אם חיפשתם את הצוות המקצועי שיפיק לכם אירוע חברה בהתאמה אישית, במועדון שרק אתם בוחרים וברמה גבוהה ללא פשרות, טוב שהגעתם אלינו ל – My Clubs!

מקום לאירועי חברה בשרון – ערבי גיבוש ב  My Clubs

אירועי חברה היו מאז ומתמיד הזדמנות טובה לכל אנשי החברה והעובדים להתגבש ולבלות יחד. במועדונים של My Clubs ניתן לקיים ערבי גיבוש עם סדנאות או הפעלות מעניינות, בליווי ארוחה איכותית סביב שולחן או בסגנון מסיבת קוקטייל ובר אלכוהולי מפנק.

מקום לאירוע בשרון –  המועדונים שלנו

אוכל מוגש באירוע חברה

המועדונים של My Clubs מארחים אירועים פרטיים ואירועי חברה קטנים וייחודיים בסגנונות שונים. לכל מועדון העיצוב והקונספט שלו, ולכן יש בידינו להתאים לכם את האולם האולטימטיבי לאירוע שעליו אתם חולמים.

באולם ה – Alor  המרשים, תאורת לדים מתחלפת וצבעונית שמקנה לאולם כולו אופי מיוחד וחגיגי, מסכי הקרנה גדולים בהם תוכלו לעשות שימוש כדי להציג מצגת מרגשת על החברה ועוד, מערכת סאונד איכותית, רחבת ריקודים לשלב המאוחר יותר של הערב, בר אלכוהולי וכמובן עמדת דיג'יי.

ל – My Clubs מועדונים נוספים לאירועים בסגנון קצת שונה, אך לא חשוב באיזה מועדון תעדיפו לקיים את האירוע, מובטח לכם צוות מקצועי שיעמוד לשירותכם מתחילתו של היום ועד סופו, וכמובן גם בשלב התכנון ובניית האירוע.

קצת על קבוצת My Clubs

נרגיע אתכם ונאשר שלכל המועדונים שלנו ללא יוצא מן הכלל האישורים החוקיים לפעילות תקינה ובטוחה. ואף על פי שאנחנו ממוקמים באזור מרכזי, לא תחסר חנייה לאף אורח, ובחינם.

הצוות שלנו ותיק ובעל ניסיון של מעל לעשר שנים, מה שמקנה לו את היכולת להתאים חבילות אירוע באופן אישי לכל חברה עבור אירועי החברה שהיא חוגגת. אנחנו תמיד שומרים על מקצועיות ויחס חם, ונדאג שהאורחים שלכם ירגישו אצלנו ממש כמו בבית.

זקוקים ליעוץ נוסף? רוצים לשמוע עוד עלינו ועל מגוון האטרקציות שלנו לאירועי חברה? צרו אתנו קשר היום ונזמין אתכם אלינו!