מקומות שווים לחגוג בהם יום הולדת 

מועדונים לבת ובר מצווה בצורן

תאריך יום ההולדת מתקרב ויחד איתו מתחילות המחשבות למלא את ראשם של בני המשפחה. השאלה המרכזית נוגעת כמובן למקום שבו ייערך את יום הולדת.

במקרים רבים בהם מושקעת מחשבה רבה בבחירת אופי החגיגה, מדובר על מסיבות בת מצווה או בר מצווה וימי הולדת עגולים, כמו למשל: חגיגות לכבוד יום הולדת 50, 60 ו- 70, אך יש משפחות שבוחרות לחגוג את יום ההולדת בצורה מושקעת גם שמדובר על גילאים אחרים.

מכיוון שבת מצווה, בר מצווה או ימי הולדת עגולים הם אירועים ייחודיים, מחליטות משפחות רבות להשקיע בחגיגה עוד יותר מבדרך כלל, כך שחוגגי יום ההולדת יקבלו את מלא תשומת הלב ביום המיוחד שלהם. 

על חוגגי בר מצווה ובת מצווה והעדפותיהם של המתבגרים

לכל אדם יש העדפות משלו: ילדות בנות 12 למשל, נמצאות בדיוק בתפר שבין גיל הילדות וגיל הנעורים, ובתקופה בה המחשבות והגוף משתנים, חשוב להקשיב לרצונות של הילדות עוד יותר. 


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)כשמדובר על בר המצווה, הרי שגם מדובר על אירוע מרגש, אך בניגוד לבנות שמתבגרות בשלב מוקדם יותר, רוב חוגגי בר המצווה עדיין מתנהגים כמו ילדים והדבר עשוי להשפיע על ההעדפות שלהם. 

כך או אחרת, כל מתבגר ומתבגרת חווים את התקופה בצורה שונה מאחרים וירצו לחגוג באופן אחר: יש מתבגרים שירצו לטייל, יש מתבגרים שירצו לערוך אירוע קטן עם האנשים הקרובים ביותר ויש מתבגרים שירצו לחגוג את יום ההולדת במסיבה מושקעת ויוקרתית.

הילדים שלכם מעוניינים להפיק אירוע גדול? כנראה שמתאים להם לחגוג במועדון אירועים

במידה שילדכם המתבגרים נמנים בין הצעירים שמעוניינים לחגוג אירוע גדול יחסית ולהזמין את בני המשפחה, החברים והמכרים, תוכלו לבחור במועדון מושקע ויוקרתי לאירועים שמתמחה גם בהפקות אירועים.

בחירה במועדון מסוג זה תאפשר לכם להסיר דאגה בנוגע לארגון האירוע, שכן צוות ההפקה ידאג לכל הדרוש ויוודא שכל הרצונות של הילדה או הילד ושל בני המשפחה יתממשו. 

מועדון אירועים שמתאים את המסיבה לחוגגים

מועדון אירועים יוקרתי וחדשני שמעוצב בצורה מרשימה וייחודית, מגיש מגוון מאכלים טעימים, מציע אטרקציות מרגשות שמפעילות את המוזמנים ומעסיק צוות הפקות מקצועי ומיומן, יוכל להתאים את האירוע לכל חוגג וחוגגת – בין אם מדובר על חגיגת יום הולדת שנה או חגיגת יום הולדת של סבא או סבתא. 

במידה שתבחרו במועדון שכזה, תוכלו להיות בטוחים שאף אחד לא ישתעמם ושכולם ייהנו מהחגיגה ויזכרו אותה למשך זמן רב.

במידה שאתם מעוניינים לחגוג את יום ההולדת באולם אירועים מושקע שיספק מענה לכל הצרכים שלכם ושל המוזמנים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל myclubs.

אנו מציעים ללקוחותינו בחירה בין 4 מועדונים בהם הושקעה מחשבה עד לפרטים הקטנים ביותר. 

האירועים שאנו מפיקים כוללים את כל הדרוש לאירוע מוצלח, ואף יותר מכך – כך שאם תחגגו אצלנו נדאג לכם לאוכל מפנק, מוזיקה מעולה, עיצוב מושקע וייחודי, רחבת ריקודים מרווחת ושפע אטרקציות מלהיבות, כמו למשל:

  • שולחן סנוקר
  • תא כסף
  • בר קוקטיילים
  • שולחן הוקי אוויר
  • בר גומי ומתוקים
  • שולחן כדורגל
  • מופע ברייקדאנס
  • שור זועם
  • ולטה ועמדת פנקייק. 

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה או לחגוג אצלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.