מקום להשכרה ליום הולדת

מקום להשכרה ליום הולדת

כשבוחרים מקום לחגיגת יום הולדת יש בראש ובראשונה להתאים את המקום למוזמנים – למספרם וגילם, וכן לאופיים. כמו כן, יש להתחשב בסגנון האירוע שמעוניינים להפיק. מסיבות יום הולדת יכולות להתמקד באכילה משותפת, בריקודים, בסדנאות או בתחומים נוספים, כאשר במקרים רבים המארגנים בוחרים לשלב בין אוכל איכותי, ריקודים ואטרקציות שמעוררות עניין בקרב המוזמנים. בין היתר ניתן לחגוג אירועים בבית, בטבע, במסעדה או במועדון. 

בכל מצב שהוא ולא משנה באיזה מקום האירוע נחגג, חשוב להקפיד על העיצוב של המקום, הנוחות, הציוד – למשל: השולחנות, הכיסאות, המקרנים ומערכות הסאונד והמאכלים שמוגשים לאורחים. כמו כן, חשוב לבחור במקום שנמצא באזור מרכזי ונגיש שמציע חנייה מרווחת, כך שהאורחים לא יסתבכו בדרכים ויאלצו לנהוג במשך זמן רב ולא יאלצו לערוך חיפושים מתישים אחר חנייה. 

חשיבותו של הקייטרינג במסיבת יום ההולדת

כאשר בוחנים את שירותי הקייטרינג, חשוב לוודא שניתן להזמין מגוון מאכלים שאהובים על החוגגים ומתאימים לאופיו וסגנונו של האירוע. לא לכל אירוע יתאים למשל להגיש מאכלי ים ולא בכל אירוע מתאים להגיש צ’יפס ונקניקיות בלחמנייה. 

חשוב מאוד לוודא שניתן להזמין מנות שמתאימות לילדים (במידה שהאירוע מיועד כמובן לילדים) ושאפשר להזמין מנות שמתאימות לאנשים שרגישים לגלוטן, צמחונים או טבעונים. המאכלים המוגשים צריכים להיות עשויים מחומרי גלם טריים ואיכותיים וחשוב לוודא שאכן המזון טרי, מגיע ישירות מהמטבח בעודו חם וכמובן שהקינוחים טעימים. 


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)רצוי לבחור במקום שמציע גם את שירותי הקייטרינג כדי לחסוך את הצורך לחפש אחר קייטרינג חיצוני. יש להדגיש שלאיכות המזון יש השפעה רבה על מידת ההצלחה של האירוע וחשוב להתעכב על הנושא כדי למנוע אי הבנות.

אטרקציות מלהיבות לילדים ולמבוגרים – האורחים לא משתעממים

במידה שהאירוע מיועד לילדים, חשוב להתמקד במציאת מקום שמציע אטרקציות מגוונות שמלהיבות ילדים ויכולות לגרום להם להישאר מרוכזים בחגיגה. לגרום לילדים להישאר מרוכזים בימינו זו משימה לא פשוטה משום שדעתם מוסחת בקלות (בואו נודה בכך, גם חלק מהמבוגרים מתאפיינים בתכונה זו). פעילויות מתאימות ומלהיבות יוכלו לשמור על הילדים “בעניין” ולהוביל לכך שהם לא ישתעממו לרגע. אטרקציות מתאימות יכולות להיות למשל: תא כסף, הוקי אוויר, סנוקר, שור זועם, מופע ברייקדאנס ואפשרויות נוספות. יש לציין שמבוגרים רבים יכולים ליהנות גם הם מפעילויות שכביכול מיועדות לילדים, האהבה למשחקים טמונה בכולם, גם במבוגרים שבחבורה.

אירוע עם מוזיקה שמתאימה להעדפות של קהל המוזמנים

למוזמנים יכולות להיות העדפות לגבי סגנון המוזיקה וחשוב מאוד להתאים את המוזיקה לקהל ולהעדפותיו. מכיוון שבמקרים רבים הדעות אינן אחידות בנוגע לסגנון או הסגנונות המועדפים, מומלץ לשלב בין סגנונות שונים. אם רוב המוזמנים מעדיפים סגנון מסוים, רצוי להיצמד כמובן להעדפת הקהל. לצד כל אלו חשוב לבחור בשירים שחוגג או חוגגת יום ההולדת אוהבים, בכל זאת מדובר על המסיבה שלהם.

במידה שאתם מעוניינים להפיק מסיבת יום הולדת מוצלחת שתשמח את כולם, אתם מוזמנים לפנות אלינו – MY CLUBS – וליהנות מחגיגה במועדון מושקע וייחודי. 

ברשותנו 4 מועדונים מושקעים ומעוצבים שממוקמים באזורים נגישים ואנו מספקים מענה מלא לכל הצרכים של לקוחותינו. אתם מוזמנים ליצור קשר! נשמח לעמוד לשירותכם.