מקום ליום הולדת מיוחד

העניין עם מקום ליום הולדת, ולא משנה באיזה גיל מדובר, זה שרצוי שהוא יספק גם חלל הולם עם די מקום לפעילויות שמעוניינים בהן ואם אפשר גם מבחר שירותים ותנאים נוספים כמו מזון – קייטרינג או כיבוד קל, שתייה, ציוד מקצועי – מערכות תאורה וסאונד, רחבה מרווחת ועמדת תקליטן במקרה שאתם מעוניינים לערוך מסיבת ריקודים, ולא פחות חשוב אופציה לשילוב אטרקציות בהתאם לרצון ולהעדפה.

אז נכון שיש הרבה מקומות לימי הולדת לילדים או למבוגרים, אך חלקם מספקים רק את החלל, חלקם מציעים גם כמה שירותים נלווים וחלקם מספקים מענה כולל ומקיף יותר לצרכים ואף מציעים חבילות ותוספות למיניהם שמסייעות המון למארגני האירוע ובמקרים רבים גם חוסכות להם לא מעט הוצאות.

ילדים חוגגים יום הולדת במועדון מיי קלאבס

מקום ליום הולדת – my clubs מציע לכם מגוון אפשרויות

רעיון ליום הולדת הבא – יום הולדת במועדונים של מאי הפקות! מאי הפקות היא חברת הפקות העומדת מאחורי 4 מועדונים הממוקמים באזור השרון והמרכז, my clubs הוא אתר האינטרנט של החברה ובו אתם מוזמנים לערוך הכרות עם המתחמים המפוארים והאקסלוסיביים בהם ניתן לערוך ימי הולדת לכל הגילאים, בר/בת מצווה ושאר הפקות פרטיות כמו גם עסקיות.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)כמו שניתן להבין המקומות מתאימים כמעט לכל סוגי האירועים, יש להם את האישורים הנחוצים להפעלת המתחמים כחוק, הם מעוצבים באופן מרשים ולכל אחד יש מראה וקונספט ייחודי. החניה בחינם ובשפע, הציוד והמערכות מתקדמים.

שירותי הקייטרינג והבר מהווים חלק בלתי נפרד משכירת מקום ליום הולדת ובנוסף לכך יש גם חבילות מותאמות לבחירתכם שיכולות לכלול בתוכן תקליטן, הפעלות וסדנאות, אטרקציות ולמעשה כל מה שדרוש לכם. ניתן כמובן גם לעשות שימוש בספקים חיצוניים, אם בכל הקשור להסעדה ובר ואם בתחומים אחרים.

ומה עם מקומות לימי הולדת לילדים?

אנחנו שמחים לספר לכם שאותם חמישה מתחמים מתאימים גם לימי הולדת ומסיבות לילדים, הפקות לבני 3 עד 11 מתקיימות כל יום בשבוע בשעות אחר הצהריים וכוללות – הזמנות לאירוע, אוכל, כיבוד ובר שתייה קלה, פעילויות נושאות פרסים, שפע של הפתעות, אופציה לתקליטן או הפעלה מסוג אחר, חלל נפרד להורים ולמבוגרים לשהייה והנאה מארוחה טובה, וגם שומר חמוש בכניסה למקום.

כך שבין אם אתם מחפשים מקומות לימי הולדת לילדים, לבני נוער או למבוגרים, my clubs מספק לכם מענה ראוי ובעלי המתחמים והצוותים המקצועיים מעניקים לכם שירות מסור לצד ייעוץ, סיוע בתכנון ובמקרה הצורך עזרה בהרכבת חבילה שתתאים לכם יותר מכל. נשמח לתת לכם מידע וגם לקבוע לכם פגישת הכרות.