יתרונות של קייטרינג חלבי

קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים

בתודעה הישראלית, אם עורכים אירוע, חייבים להזמין קייטרינג בשרי. עבור לא מעט ישראלים, אם אין בשר באירוע, הוא כבר ייחשב כאירוע לא טוב ולא מוצלח. זה לא משנה איזה סוג בשר ומה איכותו, עצם זה שיש באירוע בשר, זה כבר משהו שעומד לזכותו.

מן הסתם זה לא בהכרח כך. היום אנחנו יכולים למצוא לא מעט שירותי קייטרינג שמציעים תפריטים מגוונים ואיכותיים, שאינם כוללים כלל בשר, אלא דווקא מנות חלביות. יש לכך יתרונות שונים אותם אנחנו נמנה מיד בהמשך המאמר.

לפני כן נדגיש, בדיוק כפי שבתחום של קייטרינג בשרי, אנחנו יכולים למצוא רמות וסוגים שונים של חברות, כך גם בכל הקשור לקייטרינג חלבי. עצם זה שמדובר בתפריט חלבי לא מבטיח דבר לגבי האיכות ולא אומר לנו שום דבר לגבי סוג החברה. מצד שני, אנחנו יכולים להיות בטוחים, שאם אנחנו נזמין קייטרינג חלבי, האורחים שלנו יופתעו ויקבלו משהו שהם לא ציפו. אנחנו צריכים לעבוד על זה, שהם יקבלו משהו שהם לא ציפו, ויהנו ממנו.

למידע נוסף על קייטרינג חלבי בקרו באתר של השפית נועה דניס.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)יתרונות של קייטרינג חלבימה היתרונות של קייטרינג חלבי?

  • היתרון הראשון הוא המקוריות. הרי מרבית האורחים שלנו כבר היו באינספור אירועים, סביר להניח שבכל אחד מהם היה תפריט בשרי. מאחר ומרבית המקומות שומרים על כשרות, אז הם לא נהנו ממנות חלביות במקום הבשריות או לצידן. במילים אחרות, מרבית האורחים, סביר להניח, לא טעמו עדיין את שירותיו של קיירטינג חלבי. זה מקורי, מיוחד, שונה.
  • היתרון השני הוא, במסגרת תפריט חלבי, יותר אנשים יכולים ליהנות ממנו באופן מלא. זה נכון לגבי אנשים שלא אוכלים בשר מסיבות אידיאולוגיות או אחרות. אומנם אנשים טבעוניים ייתכן ויתקשו למצוא מנות שיתאימו להם, אך יש יותר סיכוי שהם ימצאו מאשר בתפריט בשרי. מה שבטוח, יותר אנשים ייהנו מהתפריט הזה.
  • היתרון השלישי, מאחר ומדובר על מנות חלביות, אז גם הקינוחים הם חלביים, כך שניתן להגיש גלידות, שוקולדים, עוגות, שמבוססות על חלב ולא על תחליפים כאלה ואחרים. זה יותר טעים ויותר איכותי.
  • יתרון רביעי שאנחנו יכולים לספק הוא, הרבה פעמים שירותי קייטרינג בשרי מתבססים על תפריטים די דומים באופן כללי. ההבדלים הם בניואנסים מה שנקרא, סוג הבשר הוא דומה, סוג המנות הראשונות דומה, האורחים הרבה פעמים כבר לא מצפים שיפתיעו אותם, הם יודעים מה הם אמורים לקבל.

אם אנחנו בוחרים בתפריט חלבי, אז לא רק שאנחנו מפתיעים אותם, אלא שחברות קייטרינג חלבי, לא בהכרח מציעות אותן מנות, אפשר למצוא אצל כל חברה תפריט שונה לגמרי, בין אם הוא מבוסס על מאכלים של מטבחים שונים ובין אם זה נובע מהעובדה שכל חברה מעדיפה להגיש מנות אחרות. זה יתרון אם אנחנו רוצים לייצר אירוע שונה ומיוחד.

אלו רק חלק מהיתרונות שיש לתפריט חלבי ולשירותי קייטרינג חלבי.