מקום לחגוג יום הולדת 13

היום הגדול הגיע ואתם מחפשים מקום לחגוג יום הולדת 13? אל תתפשרו על הפעלות ליום הולדת ולא על שירות מקצועי של צוות הפקה מנוסה ואדיב. בואו אלינו למצוא מגוון רחב של הפעלות ואטרקציות ומובטחת לכם מסיבה חלומית!

נערה שרה במסיבת יום הולדת במאי קלאבס

ארגון יום הולדת 13 – החזון שלכם, ההפקה שלנו

גיל 13 הוא גיל מיוחד במינו. הבנים חוגגים בר מצווה מרגשת, והבנות מגיעות לגיל שהן כבר יודעות בדיוק מה הן רוצות במסיבה שלה, וגם איך היא תראה. מאחר ומדובר בהפקה לא פשוטה, הצוות שלMy Clubs מבטיח ללוות אתכם יד ביד לאורך כל הדרך ולהעניק ייעוץ אישי עד להגשמת החזון שלכם.

חולמים על חגיגה גדולה ומפוארת? מסיבה קופצנית על רחבת הריקודים? או אולי חשבתם על ארוחה אינטימית עם חברים קרובים? כל מה שתחלמו, תוכלו להגשים בקלות אצלנו ב- My Clubs.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)מקום לחגוג יום הולדת 13 – מה הכי חשוב?

כמשמתחילים את החיפוש אחר מקום לחגוג יום הולדת 13, חשוב לוודא שמנהל ההפקה והמקום מבינים את הראש שלכם ולא מנסים לכפות אופי מסויים של אירוע שאתם לא מעוניינים בו. אנחנו ב- My Clubs מתאימים לכם חבילה לפי הצרכים שלכם בלבד, ומאפשרים גמישות מירבית גם לגבי נותני שירותי חיצוניים, אם תבקשו להעזר בהם.

לאחר 10 שנות ניסיון, מקצועיות, שירות איכותי והפקת אירוע חלק ללא תקלות הם אצלנו עניינים שבשגרה ותוכלו להיות רגועים שנעמוד בכל התקנים והאישורים הדרושים לארגון אירועים. נספק לכם אבטחה במתחם, גישה נוחה וחנייה, ואף הפרדה בין חללים של הורים וילדים.

הפעלות ליום הולדת 13

מעגל מתופפים, קעקועי נצנצים ורשת בלונים מהתקרה הם רק חלק קטן ממאגר עצום של אטרקציות שתוכלו לבחור ממנו עבור חגיגת יום ההולדת. חוגגים בר מצווה לבן? יכול להיות שמופעי אש יהממו את החבר’ה שלו, ברייקדאנס, תא כסף, שולחנות משחק ועוד. הבת הגיעה לגיל 13? מגוון דוכני הפעלה לבנות ומופעי זיקוקים ירשימו את החברות שלה!

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לתאם פגישת התרשמות מהמקום שלנו וממגוון האפשרויות שהוא יכול להציע!