המלצות על myprod אירועים

לקוחות מרוצים כתבו עלינו

חברים יקרים, מרשה לעצמי לקרוא לכם בשלב זה חברים, אין מילים, כולנו המומים מהצלחת הערב המדהים הזה זוהי בת מצווה עליה עוד יסופר… להרים אירוע עם מאה ו.. ילדים תוך פחות משבוע!!! התמהיל הנכון כנראה הוא משפחה תומכת, ילדה מהממת וצוות הפקה מקצועי עם אינסוף איכפתיות ונתינה. בקיצור המילים לא יכולות לתאר עד כמה אנחנו מרוצים נשיקות לכולם אתם צוות מנצח!!!

1,000,000,000 תודות,נהננו מאוד הייתם 10, השרתם אווירה רגועה ותמיד הייתם נכונים לעזור בקטן כגדול, מאחלת לעצמי להיפגש תמיד עם אנשים כמותכם. יישר כח אוהבים ומקורים משפחת מעדני.

שלום לצוות מאי הפקות, רציתי לומר שהיה ערב מאוד מוצלח. אריאן הייתה מאוד מרוצה כולם מצידכם היו ממש מצויינים והכל היה לשביעות רצוננו. הילדים נהנו מאוד במסיבה ואנחנו לא יכולנו לבקש למוזמנים של המשפחה ארוחת ערב יותר טעימה! המתחם שבו ישבה המשפחה היה נעים ושקט ובעקבות זה כולם נהנו ואפילו היו חלק מהמשפחה שטען שהם לא ידעו למה לצפות אבל בסוף לטענתם הם נהנו יותר מהילדים! נמליץ עליכם לכל מי שנוכל! משפחת שרון.

למאי הפקות תודה רבה על הערב המוצלח אתמול כולם מרוצים ומדברים על האירוע כמו שהבטחתם אז שוב תודה. משפחת שילה.

היי מאי הפקות, זואי מוסרת שהיה ממש כיף, תודה רבה על הכל !!!! משפחת בכר.

רציתי להגיד תודה על אתמול. הייתה בר מצווה מקסימה והילדים מאוד נהנו. משפחת פודה.

היי שני, רציתי להגיד תודה ענקית על אירוע מקסים. יעל הייתה מעל ומעבר למצופה והכל היה מאורגן למופת… תודה ונתראה בשמחות! משפחת ורדי.

היי לכולם, רציתי להודות לכם על היומולדת המדהימה שעשיתם לביתי ככה היא חלמה לחגוג יום הולדת 10 בדיוק! נמליץ בענק משפחת פרידמן.

תודה רבה לכל הצוות היה כיף גדול נהננו מאוד בבת מצווה והכי חשוב שנועה מאושרת ושנתראה בשמחות. משפחת גרשון.

לצוות מאי הפקות רציתי לומר שהיה אירוע מעולה! אשמח להמליץ לאחרים תודה לכם מכל הלב.

שנה טובה ומתוקה שנה מלאה בהפתעות טובות והצלחות בכל המישורים אוהבים משפחת חקלאי.

היי, זאת פנינה אמא של תומר. אני רציתי להגיד תודה באופן אישי מכל הלב. הייתה מסיבת בר מצווה מושלמת. תודה רבה.משפחת סגל.

היי שני, רציתי להגיד לך גם בשמנו וגם בשם רותם תודה ענקית על האירוע המהמם שהפקתם לנו בזמן כה קצר. כולם התלהבו מהמקום וכל הצוות נהדר. המון תודה משפחת בראון.