איך מפיקים בת מצווה מושלמת?

איך מפיקים בת מצווה מושלמת?

בת מצווה היא אירוע של פעם בחיים. אירוע שיש בו כל כך הרבה אלמנטים שאנחנו צריכים להשקיע בהם זמן ומחשבה מצד אחד ולדעת איך לשלב אותם בצורה הגיונית ונכונה מצד שני. האוכל, הקינוחים, המוזיקה, הריקודים, האטרקציות, התלבושות, הסרטון שחייב להיות מוקרן בזמן, המתנות וזו כמובן רק רשימה חלקית.

הרי אף אחת מאתנו לא רוצה לשכוח דברים מרוב התרגשות או חוסר תשומת לב ולכן בחרנו לעזור לך להבין אחת ולתמיד איך מפיקים בת מצווה מושלמת.

בת מצווה – חברת הפקות תסגור לך את כל הפינות

ובכן, אם את רוצה שהכל יהיה מושלם, ממש כמו שאת מדמיינת כבר חודשים, הדרך הטובה והנכונה ביותר לתכנן ולהפיק בת מצווה היא בעזרת חברת הפקות שזה בדיוק מה שהיא עושה. חברת ההפקות תדאג לצוות לך ולבני משפחתך מפיק מנוסה שישב אתכם ותכנו ביחד תכנית בדרך לבת המצוות שתמיד חלמת עליה. ברגע שאנחנו בוחרים להיעזר בחברת הפקות חיצונית אנחנו:

1. מתכננים את בת המצווה בהתאם לתקציב העומד ברשותנו.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)2. נמנעים מטעויות נפוצות שקורות בתהליך הפקת בת מצווה.

3. בונים לוח זמנים פורה שיהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת.

איך בונים לוח זמנים לבת מצווה מושלמת?

ובכן, הדבר החשוב ביותר שצריך לשים אליו לב הוא מקום לבת מצווה. יש הבדל ניכר בין אירוע בת מצווה אותו בחרנו למקם בבית או במתנ“ס המקומי לבין בת מצווה שאנחנו מפיקים במועדון.

הרעיון הוא להזמין את האורחים לשעה 19:30 בערך ואז עד שכולם מגיעים זה משהו כמו 20:00 בערב. זו השעה אליה אנחנו מכוונים את הכניסה החגיגית שלך. בכניסה אפשר לשלב שיר אותו תקליטי באולפן מראש, שיר שיתנגן ברגע ואת ממש אוהבת אבל גם מקפיץ את כולם, ריקוד כניסה או כל רעיון אחר שעולה לך. זה המקום לבלונים, קונפטי ושאר אפקטים שיהפכו את הכניסה שלך ל-WOW.

זה הזמן להתחיל במסיבת הריקודים, לחלק את האביזרים הזוהרים שיקפיצו את הרחבה וישימו אותך במרכז העניינים. אחרי 30-40 דקות של חגיגה אמיתית, נעבור לאוכל. משהו כמו 20 דקות בערך.

זה הזמן לקליפ המושקע

בזמן הפסקת האוכל, הדיג‘י ימקם את המסך והמקרן כדי שברגע שכולם יסיימו לאכול, ניתן יהיה להקרין את הקליפ המושקע.

זה הזמן להתחיל בתכנית האמנותית שכוללת בין השאר מצגות נוספות במידה והחברים הכינו, ריקודים מיוחדים של החברות ועוד… עכשיו מרכזים את כל הילדים במעגל ומתחילים בהפעלות או באטרקציות שבחרנו. אחרי זה נעבור לטקס העוגה וכמובן – לברכות.

טיפים נוספים להפקת בת מצווה מושלמת:

ובכן, כדי שבת המצווה תהיה באמת מיוחדת, כדאי להשקיע בבחירת קונספט. הרי איך שלא מסתכלים על זה אנחנו משקיעים לא מעט בעיצוב, ולכן עם קונספט אנחנו הופכים את האירוע למיוחד עוד יותר.

זו יכולה להיות בת מצווה בסגנון אמריקאי עם מוזיקת פופ עכשווית, המבורגרים וצ‘יפס בעיקרית, גלידה אמריקאית, בקיצור אירוע מוגזם פלוס, בת מצווה בסגנון הוואי עם פרחים וכל מה שקשור לים, בת מצווה שכולה ספורט וכושר או כל קונספט אחר שאת מתחברת אליו ויכול למגנט את כולם.

נסי לחשוב איך את יכולה להפוך את האירוע שלך להכי מיוחד ויוצא דופן, להכניס בו את הטאץ‘ האישי שלך והכי חשוב – לא לשכוח ליהנות! ברגע שהכל יהיה מסודר ומתוכנן מראש, אין מקום ללחץ, רק להתרגשות.

למידע נוסף והתייעצות צרו קשר, נשמח לעזור.
צוות My Clubs