בת מצווה ברוח הדיסקו

בת מצווה ברוח הדיסקו

חגיגות בת המצווה הפכו כבר מזמן להפקות נוצצות וייחודיות. כל כלת שמחה מחפשת נושאים ותחומי עניין חדשים כדי לבצע את אחד מהם כנושא המוביל בחגיגת בת המצווה שלה.

אפשר להכין חגיגות בסגנונות שונים המתארים התנהלות במדינות שונות או בתקופות עברו כמו תקופת רומא העתיקה, הפאודליזם בימי הביניים או מלכי אנגליה לאורך שנות הכהונה של שושלת זו.

בת מצווה ברוח הדיסקו

אחת ההצלחות הגדולות בחודשים האחרונים היא מסיבת בת מצווה ברוח הדיסקו.

המסיבה מחזירה את הקהל לצורת ההתנהלות בשנות השבעים, למרות שעדיין לא נולד… לאופנה שכללה הרבה מאד בגדים נוצצים, פייטים בשלל צבעים, מכנסי פדלפון מתרחבות למטה או מכנסיים צמודים בגזרה גבוהה, שמלות מעטפת, אביזרים גדולים כמו שרשראות או צמידים רחבים ונעלי ריקוד ססגוניות.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)כשבוחרים את שנות ה- 70 כנושא המוביל את המסיבת בת מצווה במועדון, מתבקשים כל המוזמנים להגיע בלבוש התואם את קוד הלבוש בשנים הללו.

החיפוש אחר הביגוד המתאים מעסיק את המוזמנים לאורך ימים רבים עד שכל אחד מהם מוצא בכל מיני דרכים את הלבוש הנכון ביותר לערב זה.

הגעה בלימוזינה

הרכב הארוך והמקושט הוא משאת נפשן של בנות רבות באירוע הבת מצווה שלהן.

הרכב מוזמן מבעוד מועד ואוסף את כלת השמחה ואת חברותיה למסע בסביבת המגורים שלהן ובנסיעה איטית הן נוסעות לכיוון המועדון.

ההתלהבות מהרכב הייחודי בדרכים, משמחת את כולן והן נהנות מבר מפנק הממוקם בתוך הרכב ומציע להן משקאות ייחודיים, פינוקים כמו שוקולד במגוון סוגים, פירות טריים, חטיפים טעימים ושפע של הפתעות נוספות המנעימות את הנסיעה.

כשהאורחים מגיעים למועדון לבושים בסגנון זה, האווירה כבר מתלהטת, מוסיקת הדיסקו מתנגנת בווליום גבוה וכולם שרים על רחבת הריקודים את השירים מתוך הסרטים שיגעון המוסיקה וגריז.

מסיבה בסגנון הדיסקו היא חגיגה אמיתית והקהל המתלהב אינו נוטש את רחבת הריקודים מתחילת האירוע ועד סופו.

בת מצווה ברוח הדיסקו

הקולינריה

המשתתפים נהנים ממאכלים ייחודיים שהותאמו במיוחד לערב זה מתוך המטעמים האהובים על בני הנוער.

בנוסף לכך הם נהנים מבר משקאות, בר של סוכריות גומי מתוקים, פנקייק חם עם היצע נרחב של תוספות מפנקות, מפל שוקולד המאפשר לכולם ליהנות משוקולד משובח ללא הגבלה וקינוחים מפתיעים נוספים.

מופעים בבת מצווה

המופעים במהלך החגיגה מותאמים גם הם לשנות ה- 70.

אם כלת השמחה היא רקדנית בשעות הפנאי המתאמנת עם קבוצתה ביום יום, היא תפתיע בריקוד ברוח הדיסקו, חברי הקבוצה שלה יצטרפו אליה ברגע הנכון ושאר האורחים ייסחפו גם הם עם המוסיקה המשגעת ולא ירדו מרחבת הריקודים.

אם הוזמן סלב בהפתעה, גם הוא מודע לעובדה שמדובר בחגיגה בסגנון שנות ה- 70 וגם המופע שלו יותאם לכך מבחינת הסיפורים והשירים.

הגימיק של שנות השבעים אהוב על כולם כיוון שמדובר בחגיגה שונה מהמקובל, כיף להיות יוצאי דופן במסיבה מושקעת המראה לאורחים את האפשרות לבחור בנושא הלקוח מהעבר ולגרום לכולם ליהנות מחוויה עוצמתית.

חוזרים למציאות

לאורך כל האירוע, יהיו כאלה שיעדיפו לחזור למציאות וליהנות בחלק מהזמן ממשחקי המחשב הקיימים במועדון כמו XBOX , ממשחקי הכדורגל, הסנוקר, הרולטה והמשחקים הרבים הנוספים.

לפרטים נוספים וקביעת אירוע ברוח הדיסקו – צרו קשר

רוצים פרטים נוספים על מועדון בת מצווה בהרצליה? >>