מועדון לבת מצווה באר יעקב

אולם אירועים לבר מצווה

בחירת המועדון המתאים ביותר לעריכת בת מצווה אינה משימה קלה.

בדרך כלל כלת השמחה והמשפחה הקרובה נוסעים לראות כמה מקומות הנחשבים כמקומות טובים לעריכת חגיגות משפחתיות ובסופו של דבר הם בוחרים את המקום המתאים להם ביותר מבחינת נוחות ההגעה, חניה, נראות המועדון, עלויות ועוד.

המועדון שלנו בבאר יעקב הוא אחד המקומות המרשימים ביותר באזור המרכז ולכן רבים מתושבי הערים הסמוכות בוחרים לתאם את בת המצווה במועדון שלנו.

מועדון לבת מצווה באר יעקב

הייחוד במועדון שלנו הוא העובדה שאנו דואגים לכל המעטפת של האירוע. הלקוחות אינם צריכים להתרוצץ בין ספקים שונים כמו צלם, די ג’יי, מעצב בלונים, מפעילי אטרקציות או כל ספק אחר.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)אנו מציעים לכל משפחה את האפשרות לבחור באחד מהספקים לכל מטרה.

הם נפגשים איתם, בוחנים את העבודה של כל אחד מהם בתחומו ובסופו של דבר מקבלים החלטה מי יהיו כל הספקים.

בשלב השני אנו מתאמים עם כל אחד מהספקים את מועד האירוע שנקבע כך שכולם רושמים ביומנים וכל המעטפת סגורה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מתחילת האירוע ועד סיומו. 

נראותו של המועדון 

בעיצובו של המועדון הושקעו חשיבה, תכנון ותקציב גבוה והוא בנוי בקו עיצובי האהוב מאד על הצעירים. הגוונים היפהפיים והפריטים הקונבנציונליים יוצרים אווירה מושלמת. 

דוכני המזון היפהפיים ממתינים לאורחים בכניסה ועליהם מונחים מגשים אסתטיים וצבעוניים של מטעמים האהובים על כל המוזמנים, אך בעיקר על הדור הצעיר שכמויות גדולות משכבת גיל זו יגיעו לאירוע.

באולם מסודרים השולחנות והכיסאות כאשר קיים מרווח נאה בין השולחנות כך שאפשר לנוע בנוחות במרחב ללא צורך בהזזת אדם זה או אחר כדי שהוא יוכל לעבור. 

רחבת הריקודים במועדון בבאר יעקב 

במועדון תוכננה רחבת ריקודים ענקית אשר מאפשרת לכל האורחים לרקוד ללא הפסקה במקום נפלא שאינו צפוף.

הדיג’יי ממוקם בעמדה מצוינת, הוא מפעיל מכשור משוכלל הפועל בטכנולוגיות חדשניות תוך שימוש במערכת סאונד חדישה כך שהקהל נהנה ממוסיקה בטיב מעולה באקוסטיקה מצוינת.

בדרך זו אין הפרעה לקהל המעט מבוגר יותר היושב בסמוך באולם נפרד ומשקיף בהנאה גדולה על כל מה שקורה במרכז העניינים.

הצעירים זוכים לשפע של אטרקציות כמו פתיתי שלג, שולחנות משחק, עמדות WII ועמדות של SONY PLAYSTATIONS.

כך שהיצע האפשרויות הוא רחב ביותר ואין ספק שכל אחד מהמוזמנים ימצא את המקומות המתאימים ביותר עבורו מבין כל האפשרויות שתואמו מראש.

הופעות במועדון 

התכנון האקוסטי של המועדון מאפשר לקיים בו הופעות מוסיקליות של זמרים מובילים, רקדני ברייק – דאנס וכל הופעה אמנותית אחר שתלהיב את האורחים הרבים כך שייהנו מערב מושקע.

המטעמים הקולינריים 

מאכלים קולינריים ברמה גבוהה מאפיינים את המועדון. שימוש בחומרי גלם טריים ובתפריט עשיר המותאם לטעמיהם של רוב הצעירים כך שיוכלו ליהנות מערב מושלם הכולל קינוחים יוצאי דופן.

שביעות הרצון מהמועדון 

הפינוקים הרבים שבהם זוכים האורחים לאורך כל האירוע הופכים את הערב למוצלח ביותר, בעיקר בגלל המעטפת האיכותית שמעניק הצוות הניהולי שלנו אשר דואג לכל פרט מהקטן לגדול. 

נשמח לתכנן יחד אתכם את חגיגת הבת מצווה של כלת השמחה – צרו קשר