מועדון לבת מצווה בית שמש

מועדון לבת מצווה בית שמש

חגיגת בת מצווה היא אירוע חד פעמי בחייה של הילדה – נערה שנמצאת בגיל מיוחד בו חיי החברה נמצאים במרכז החיים, מכאן שהיא וודאי תשמח לחגוג עם כל חבריה, ואם תרצו (ואם היא תרצה) – גם אתכם – בני המשפחה שלה.

בגיל 12 בו חיי החברה נמצאים במרכז החיים, יכולה חגיגת בת מצווה להוות מעין פסגה בחייה של הילדה ולאפשר לה להרגיש כמו נסיכה לערב אחד, במהלכו היא נמצאת במרכז הבמה ונהנית מאור הזרקורים.

הילדה חולמת לחגוג בת מצווה במועדון? תוכלו להגשים לה את החלום

אם הילדה שלכם חולמת על אירוע שכל כולו מוקדש עבורה, תוכלו להגשים את החלום שלה. במידה שהילדה מדמיינת אירוע שנחגג במועדון, תוכלו לבחור מועדון לבת מצווה במגוון אזורים.

משום שסביר להניח שחבריה של הילדה מגיעים מאזור שקרוב למקום מגוריה (הם הרי לומדים יחדיו בבית הספר), רצוי שתבחרו במקום שאינו מרוחק ממקום המגורים שלכם, בצורה זו יהיה לילדים קל יותר להגיע.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)היום ניתן לחגוג אירועים שונים במגוון מועדונים, ולכן, חשוב לבחור במועדון שמתמחה בחגיגות אירועי בת מצווה ומעוצב באופן יוקרתי ומרשים.

מועדון מתאים יכיל את כל הציוד הנדרש לחגיגה מלאת אנרגיות ובין היתר:

  • מערכות סאונד מעולות
  • מסכים עליהם ניתן להקרין סרטונים
  • חדרי VIP
  • מושבים נוחים
  • פינוקים
  • אטרקציות
  • תקליטן מקצועי שמשמיע את השירים שמקפיצים את הילדים
  • מאכלים טעימים ורחבת ריקודים גדולה ומרווחת עליה ניתן לרקוד בהנאה.

חדרים נפרדים לילדים ולמבוגרים

בתחילת המאמר הזכרנו את האפשרות שהאירוע יכלול גם אתכם ואת בני המשפחה. חלק מהבנות הצעירות שנמצאות בגיל ההתבגרות מרגישות בנוח עם בני המשפחה שלהן ושמחות לחגוג איתם את יום ההולדת הייחודי בעוד אחרות מעדיפות להזמין רק את חבריהן.

אם גיל ההתבגרות עוד לא מראה את אותותיו, תוכלו להזמין גם אתם את חבריכם ואת קרובי המשפחה ולחגוג באולם נפרד מהילדים.

הקירות המפרידים בין האולמות אומנם שקופים, אך במידה שהילדים ירצו בכך ניתן לכסות אותם בווילון, בצורה זו תוכלו ליהנות מפרטיות ולאפשר לילדים להרגיש שאף אחד לא “בולש” אחריהם (אך כן תוכלו להיות בסביבה ולהעיף מבט כדי לוודא שהכל בסדר).

שני האולמות – האולם בו הילדים יחגגו והאולם בו אתם תימצאו יהיו מבודדים מרעשים וכל אחד מהצדדים יוכל ליהנות מפעילויות שונות, מנות שונות, מוזיקה אחרת ושתייה שונה (אתם למשל תוכלו לשתות אלכוהול בעוד הילדים ישתו משקאות קלים).

הילדים לא משתעממים לרגע – אטרקציות שיקפיצו את כל הילדים

הילדים של ימינו נוטים להשתעמם בקלות, סביר להניח שכבר הבחנתם בכך. כאן ניתן מקום של כבוד לצוות ההפקה של האירוע.

צוות הפקות מקצועי ומיומן ידאג בין היתר גם לאטרקציות ויידע בדיוק אילו אטרקציות מתאימות לצעירים. כמובן שהצוות יקשיב היטב גם לרצונותיה של הילדה.

שילוב בין דעתו של צוות ההפקה ובין רצונותיה של הילדה יסייעו בבחירת האטרקציות הטובות והמתאימות ביותר לחוגגים.

בין שפע האטרקציות שיוכל מועדון אירועים שמתמחה בחגיגות בת מצווה להציע, ניתן לציין את האפשרות להגיע בלימוזינה מפוארת אל המקום ולהפגיז בכניסה.

נסיעה בלימוזינה יכולה להיות חוויה מסחררת חושים עבור הילדה והיא בטוח לא תשכח את מבטיהם המופתעים והנרגשים של חבריה (רק שיגיעו בזמן, כן? חייבים קהל כדי “להפגיז בכניסה”).

כמו כן, יוכל מועדון אירועים מוצלח לספק שולחנות סנוקר, טקסס הולדם ורולטה שיגרמו לילדים להרגיש כמו גדולים, שור זועם ומלהיב, מופע ברייקדאנס, מפל שוקולד, עמדת פנקייק, קריקטוריסט ומגוון הפתעות ופעילויות נוספות.