מועדון לבת מצווה בבת ים

מועדון לבת מצווה בבת ים

חגיגת בת המצווה הקרבה ובאה, דורשת הרבה מאד חשיבה יצירתית על התוכן שיכלול האירוע, גימיקים מיוחדים ויישום של רעיונות מקוריים לשמחתם של כלת השמחה והאורחים וכמובן מציאת מקום לבת מצווה שיהיה מתאים בכל המובנים.

אחד הרעיונות החדשניים הוא לשלב טיול ערב עם החגיגה, כדי ליצור אווירה מיוחדת ועליזה במיוחד.

בני נוער מכל האזור מגיעים לאולם הייחודי בהרצליה כדי לחגוג בו חגיגת בת מצווה של אחת החברות.

האוטובוס ממתין להם בנקודת האיסוף בבת ים וכל החברים נוסעים יחד את כל הדרך להרצליה. הם שרים כל הדרך את כל השירים האהובים עליהם. הנסיעה המשותפת מלכדת אותם והם ומגיעים לאולם מלאי אנרגיה ועם מצב רוח מרומם במיוחד.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)האולם המיוחד בהרצליה היה ללהיט בכל אזור המרכז. משפחות רבות מהערים בת-ים, תל אביב, רמת- גן וגבעתיים ורבים מחליטות להזמין אולם זה לחגיגת האירוע כיוון שברור להם שיהיה בו אירוע יוצא דופן.

אנשי המכירות של האולם אינם מתייחסים לכל האירועים באופן שווה. לכל אירוע יש את הייחוד שלו על פי מה שביקשו המזמינים, נושא מסוים, תפאורה מיוחדת הנוגעת לאהבה מיוחדת של כלת השמחה כמו ספורט אתגרי, התעמלות אמנותית, מדעים ועוד.

מועדון לבת מצווה בבת ים

כל מי שנכנס לאולם המום מקבלת הפנים המפתיעה הכוללת אטרקציות חדשניות, קישוטים מדהימים ומבחר ענקי של זוהרים, כובעים, משרוקיות והפתעות רבות נוספות הזורמות כל הזמן פנימה.

לרשות האורחים קיימים שפע של פינות ישיבה, מבחר זולות שאפשר לרבוץ בהם וגם פינה נעימה לאורחים המבוגרים יותר, וכך ייהנו מהמסיבה אך לא יהיו חשופים למוסיקה העוצמתית.

משחקי מחשב וגימיקים חדשניים יפתיעו את בני הנוער והם ייהנו ממשחקים אטרקטיביים ומאתגרים במיוחד.

החברים ובני המשפחה ייהנו מהיצע נרחב של מאכלים טעימים שהוכנו על ידי חברת קייטרינג איכותית המקפידה על טיב המזון ועל הגשה אסתטית במיוחד. הקינוחים האטרקטיביים שיוגשו בסוף האירוע ישברו שיאים ויותירו את האורחים ללא מילים.

מוסיקה טובה תלווה את כל האירוע, תקפיץ את כל האורחים באמצעות מערכת מתוחכמת או לחילופין על ידי די ג’יי איכותי במיוחד שלא ייתן לאף אחד מהאורחים לעזוב את רחבת הריקודים.

לאורך כל האירוע יקפידו מנהלי המקום כי כל הפעילות תתנהל כסדרה, שיהיה די מזון, שהשירותים יהיו נקיים. הם מטפלים באופן מידי בכל בעיה, בקשה או תקלה. אין ספק שמדובר בשירות איכותי במיוחד.

כלת השמחה תיהנה מאד מאירוע מושקע וייחודי באולם היוצא דופן.

בסיום האירוע ייסעו החברים באוטובוס חזרה לבת ים, עייפים אך מאוד, מאוד מרוצים. אז אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה בבת ים – צרו איתנו קשר עוד היום!