רעיונות לבת מצווה

אירוע בת מצווה בלתי נשכח, מלא בתוכן וערך מוסף, שכל מי שיגיע להשתתף בשמחה יהנה ממנו מרגע שיתחיל ועד שיסתיים, זה מה שכל נערה שמגיעה לגיל מצוות רוצה, וזו גם מן הסתם השאיפה של ההורים, בין אם רק החברים מהשכבה מוזמנים ובין אם גם קרובי המשפחה. אז על מה צריך לחשוב ומה יש לתכנן כדי שזה מה שיקרה? לפניכם הקריטריונים העיקריים.

רעיונות לבת מצווה

רעיונות לבת מצווה – קונספט, מקום, פעילויות, אטרקציות

אפשר לומר שבכל מה שקשור לתכנון והפקת בת מצווה, הכל מתחיל בהעלאת רעיונות, בחינתם והגעה להחלטות בנוגע לכל אחד מהאלמנטים מהם מורכב אירוע מוצלח, כאשר המהותיים שבהם, אלה שברוב המקרים אחראים על ההצלחה הם – הקונספט, המקום, הפעילויות והאטרקציות.

רצוי מאוד לשבת ולחשוב על כל אחד מהרעיונות לבת מצווה בנפרד ואיך כולם משתלבים יחד, לדוגמא – כדאי להחליט קודם כל אם מעוניינים באירוע משפחתי קלאסי אליו מוזמנים כל הקרובים והחברים (גם של ההורים) ומבוססת על ארוחה וריקודים. או אולי כזה המיועד רק לבני הנוער, ואז אפשר לבחור אם זו תהיה רק מסיבת ריקודים או שיהיו עוד אלמנטים כמו משחקים, מולטימדיה, הפעלות מיוחדת וכן הלאה.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)אם באמת החלטתם לחגוג בת מצווה במועדון, צריך להתחיל לחשוב על מקום שיתאים לקונספט, ורצוי שיהיה גם כזה שיספק לכם את כל השירותים הנחוצים או לפחות חלק נכבד מהם, כלומר שהחלל יהיה מותאם לצרכים, שתהיה רחבה ועמדת תקליטן, ציוד טכני הולם, ויכול מאוד לעזור ולהקל עליכם אם יהיו גם שירותי קייטרינג ובר וחבילות שירות שמתוכן ניתן לבחור בהתאם לצורך. בנוסף תוכלו תמיד לשלב אטרקציות מגניבות ומעבר לכך, לתת מזכרות לאורחים שלכם.

חשוב לזכור שלפעילויות ולאטרקציות או מה שמכונה הערך המוסף, יש כמובן גם משמעות רבה ולכן כחלק מתהליך העלאת רעיונות לבת מצווה מומלץ לחשוב גם עליהן כבר בשלב די מוקדם ולא להשאיר את המשימה לסוף, בקרו בעמוד ההצעות שלנו לבת מצווה בלתי נשכחת.

רעיונות לבת מצווה ש- my club מציעים

ב- my clubs אנחנו דואגים שלא יחסר לכם דבר, ומציעים לכם לבחור מתוך מגוון אפשרויות, אתם מוזמנים לערוך הכרות עם חמישה מתחמים בו זמנית, כאשר כל אחד מהם בעיצוב ובקונספט אחר, אך כולם מספקים לכם את אותם שירותים, כך שבסופו של דבר תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.

המתחמים אקסלוסיביים ומעוצבים בטוב טעם, ממוקמים באזור השרון והמרכז, עם גישה נוחה וחניה בחינם, בכל אחד מהם ניתן לערוך אירוע קלאסי לכל המשפחה, או הפקה בסגנון מועדון לבת מצווה המושתתת על מסיבה ופעילויות לבני הנוער, וגם במקרה שתבחרו באופציה הזו ההורים והאורחים המבוגרים מקבלים חלל נפרד משלהם בו תוגש ארוחה משובחת.

המקומות מנוהלים בידי אנשי מקצוע מנוסים, והם והצוות יעמדו לרשותכם מתחילת תכנון ההפקה ועד סופה, יש קייטרינג ובר עם מגוון תפריטים ומנות לבחירה, רחבה מרווחת, עמדת די.ג’יי וציוד חדשניים ומערכות תאורה מתקדמות. כמו כן קיימות גם חבילות עם מבחר שירותים ותוספות החל מאטרקציות וגימיקים וכלה בסדנאות ותקליטנים. צרו עימנו קשר ונשמח לספק לכם רעיונות לבת מצווה או בר מצווה, מענה, ייעוץ ושירות מקצועיים.