מועדונים ואולמות לבת מצווה

מסיבת בת המצווה הפכה בשנים האחרונות למסיבה המשמעותית ביותר בחיי של ילדה מתבגרת, כאשר בדרך כלל מדובר באירוע פרטי שנחגג עם החברים ובני המשפחה. כל אירוע בת מצווה מנסה להתעלות על קודמיו וכל ילדה חוגגת באירוע שבו היא הנסיכה ואפשר בהחלט להגיד שמדובר באירוע חלומי לילדה. אבל כיצד כדאי להחליט היכן לערוך את מבית הבת מצווה?

מועדונים ואולמות לבת מצווה מומלצים

מועדונים רבים לבת מצווה מומלצים ברמה כזו או אחרת, אבל כמובן שיש הבדל אם אתם מקבלים המלצה ממכר או ממקור קצת יותר רשמי. בכל אופן כדאי לבדוק איזה המלצות יש למקום שבו אתם בוחרים לחגוג, מכיוון שהמלצות מצביעות בצורה ישירה על רמות איכות והשירות שתקבלו במקום.

הופעה במועדון בת מצווה

בת מצווה במאי קלאבס

מאי קלאבס מציעים לכם מתחם חדשני ויוצא דופן לאירועים, כאשר בפועל מדובר במספר מועדונים, שלכל אחד מהם קונספט, ערך מוסף ועיצוב משלו. מאי קלאבס מתאימים חבילות אירוע לאירועי בת מצווה, לפי העדפות החוגגת וההורים, ובהסתמך על ניסיון המנהלים בתחום ועל הידע הרב שצברו במשך יותר מעשור. למאי קלאבס המלצות חמות של לקוחות מרוצים, שרבים מהם חגגו במועדוני מאי קלאבס יותר מפעם אחת.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)במאי קלאבס תוכלו לשלב מסיבה לבני כיתתה של בתכם ואירוע עם ארוחת ערב מלאה לאורחים מבוגרים יותר – משפחה וחברים, זה לצד זה בשני מתחמים המופרדים אקוסטית ובקיר זכוכית המאפשרת תצפית של הבוגרים על הילדים.

לפרטים נוספים ומידע על חבילות האירוע האטרקטיביות של מאי קלאבס, צרו קשר באתר ואנו נשמח להזמינכם להכיר את המועדונים של מאי קלאבס ולחגוג עמכם בשמחתכם.