לחגוג בת מצווה מיוחדת

לחגוג בת מצווה מיוחדת: הנחה של עד 1000 ש"ח לאירוע | MyClubs

איך אפשר לחגוג בת מצווה מיוחדת?

נדמה שבתקופה ובמציאות בהן אנו חיים, לבת מצווה יש משמעות כמו לבר מצווה, אפילו שהיא נחגגת שנה לפני כן, בקרב בנות בגיל 12, מן הסתם ללא עלייה לתורה ושאר מנהגים שנהוגים במסורת היהודית ונלווים אל הגעה לגיל מצוות בקרב בנים, אלא פשוט כנקודת ציון משמחת בחייהן של ילדות שהופכות לנערות.

בימינו, בת מצווה מיוחדת היא אירוע שמושקעות בה המון מחשבה ואנרגיה, לעתים קרובות מתחילים לתכנן אותה זמן רב מראש בדומה לחתונה, ופעמים רבות הם גם כרוכים בהוצאות גדולות. הכל מתוך הרצון לספק לכלת השמחה, להורים וכמובן לאורחים חוויה חד פעמית, מרגשת ונעימה, שתישאר עמם והזיכרונות ממנה ילוו אותם גם לאחר מכן.

בת מצווה מיוחדת

לחגוג בת מצווה מיוחדת? הכל מתחיל במציאת מקום מיוחד

אם אתם שואלים את עצמכם מה הסוד מאחורי אירוע ייחודי, שלא דומה לאחרים, כזה שבסופו אין כל רצון לחזור הביתה ונשאר אחריו טעם מתוק, אז כמובן שהצלחתה של כל הפקה תלויה בכל מיני גורמים ואלמנטים מהותיים כמו – האווירה שנוצרת, איכות הספקים והשירותים בתחומי המוזיקה, הקייטרינג, הסאונד והתאורה, הערך המוסף, האטרקציות וכן הלאה.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)אך ללא כל ספק אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בתכנון ויצירת הפקה ברמה גבוהה ביותר הוא המקום ליום הולדת המיוחד הזה, העיצוב שלו, האווירה שבו, השירותים שנכללים בעסקה ואיכותם. כי אין מה לעשות- בסופו של דבר החלל או המתחם הם בעלי חשיבות רבה להצלחה, ולכן רצוי להשקיע בבחירה, לעשות סקירה, אם לא ארוכה אז לפחות קצרה, לבחון מספר אופציות ולהגיע להחלטה נבונה.

אנחנו מזמינים אתכם לערוך הכרות עם My Clubs, חברה ואתר אינטרנט שמאגדים בתוכם כמה מתחמים מהמובילים ברחבי הארץ, מקומות יוקרתיים, מעוצבים, במבחר קונספטים, אך כל אחד מהם אידיאלי לעריכת בת מצווה מיוחדת, בר מצווה ושאר אירועים פרטיים ועסקיים.

בת מצווה אצלנו – מה מייחד את המועדונים של my clubs

מועדוני הבת מצווה מרהיבים ביופיים, ממוקמים באזורים נוחים להגעה, כולם מורשים ובעלי כל האישורים הנדרשים כחוק (שזה עניין שלא מומלץ להקל בו ראש), כחלק מהשכרת המקום אתם מקבלים גם שירותי קייטרינג ובר, והמתחמים מצויידים בטכנולוגיה מתקדמת – החל ממערכות תאורה והגברה, תאורת לדים ואפקטים, מקרנים, פלאזמות ועוד.

קיימת אפשרות לבחור בין הפקה בסגנון אירוע באולם או גן, כלומר עם שולחנות וכסאות וארוחת ערב מרשימה תוך בחירה ממגוון תפריטים, או הפקה שמושתת על מסיבה מסעירה לבני הנוער וגם אז ההורים לא נותרים מוזנחים. הם מוזמנים לבלות בחלל נפרד המוקדש למבוגרים ולמשפחה שם תוגש להם ארוחה מלאה וטעימה, כך שכל קהל יעד נהנה מפעילויות ואווירה שמתאימות לו.

למועדונים חניה בשפע והיא אינה כרוכה בתשלום, בעלי המקומות והצוותים מקצועיים ומנוסים, עוסקים בתחום כבר שנים ארוכות ודואגים לספק ייעוץ ושירות בסטנדרטים הכי גבוהים. קיימות מבחר חבילות הכוללות אטרקציות, סדנאות, תקליטנים ומגוון שירותים, כיד הדימיון מתוכן תוכלו לבחור כרצונכם, וגם ספקים חיצוניים שנשמח להמליץ לכם עליהם בהתאם לצרכים.

נצלו את ההזדמנות וסיירו באתר, שם מחכים לכם אינפורמציה ותמונות, פרטי התקשרות עם כל מועדון וגם טופס בו ניתן להשאיר פנייה ולקבל מענה מנציג מקצועי. אל תוותרו על הכרות עם My Clubs אם אתם מתכננים בת מצווה מיוחדת.