אולם לאירוע בת מצווה משפחתית

כשבאים למצוא מקום לבת מצווה משפחתית, ישנן מספר אפשרויות פופולאריות. אפשר לדוגמא לחגוג בחצר הבית,  במסעדה בקרבת מקום, באולם אירועים גדול ויוקרתי, או שאפשר להגיע אלינו למועדוני My Clubs ולזכות בכל הקופה! הכירו את מועדון ה Alor, ה – Fun Club  וה – Voice Club, המועדונים המובילים לאירועים משפחתיים באזור המרכז.

נערה חוגגת בת מצווה משפחתית באולם

מהו מקום לבת מצווה משפחתית?

מאחר ואירועים משפחתיים הם לרוב אינטימיים יותר וקטנים, מועדון או אולם לאירועי בת מצווה שכאלו צריך להיות לא גדול מדי אלא קטן או בינוני, חמים עם אווירה נעימה ונוחה. בנוסף, רצוי לחגוג במקום שיש בו את האפשרות להפריד, לפחות בחלק מהזמן, את האירוע בין מבוגרים לילדים, כך שהילדים יוכלו ליהנות ממסיבה קופצנית ורועשת מבלי להפריע מדי להורים והסבים, הדודים והקהל הבוגר יותר.

מועדון ה – Alor, אולם לאירוע בת מצווה משפחתית

מועדון האלור שלנו הוא מועדון ייחודי למסיבות בת מצווה ויש בו את כל מה שצריך לחוויה אמתית וחד פעמית. בחדר ה – VIP הנפרד שבמועדון, המבוגרים יכולים לקיים מיני אירוע משלהם, לסעוד יחד בארוחה שקטה, להזמין אומן אורח, הופעה מיוחדת או כל אטרקציה אחרת, בעוד שבלב המועדון ירקדו וישמחו הילדים.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)המועדון מותאם לאירועים קטנים עד בינוניים, כך שהוא מהווה אופציה אידיאלית לאירועים משפחתיים. יש בו מערכות סאונד ותאורה צבעונית מתחלפת שצובעת את כל המועדון בצבעים עליזים ומסיבתיים, רחבת ריקודים גדולה ונדיבה עם עמדת דיג’יי מאובזרת, בר מפואר ועוד.

באלור כל משפחה בוחרת את סגנון האירוע שלה. יש שיבחרו באירוע שכולו ישבה סביב שולחן, אחרים יחלמו על מסיבת קוקטייל או מסיבה עד השעות הקטנות של הלילה.

ניתן לעשות שימוש במסכי הפלזמה הענקיים שלנו להקרנת קליפ מיוחד לכבוד כלת השמחה או סרטון משפחתי מרגש. בנוסף, נשמח להציע לכם מגוון של אטרקציות נוספות לילדים שיכללו בחבילת האירוע שתבחרו.

הצוות האדיב של My Clubs וקייטרינג הבית שלנו מחכים לכם לקביעת פגישת התרשמות ממיטב המועדונים שלנו. צרו אתנו קשר ושריינו תאריך לאירוע המרגש שלכם במועדון האלור עוד היום. החנייה בשפע ובחינם לכולם!