אולם אירועים קטן לבר מצווה

אולם אירועים קטן לבר מצווה - אולמות אירועים לבר מצווה קטנה | My Clubs

אם החלטתם שהפעם את המסיבה הזו לא חוגגים בתוך הבית או בחצר הביתית, כדאי לאתר בהקדם אולם קטן שבר מצווה מצומצמת תתאים לו. מומלץ בנוסף שמיקום המועדון יהיה מרכזי, שתהיה בקרבתו חנייה נוחה לכולם וללא תשלום, וכמובן אישורים להפעלתו לפי מה שהחוק דורש. בואו לקבל את כל זה ועוד הרבה יותר, במועדונים של My Clubs, בהרצליה פיתוח.

אולם אירועים קטן לבר מצווה לילדים ומבוגרים גם יחד

אין ספק, כל אירוע שכלולים בו ילדים הוא אירוע שמח ורועש. אך מה עושים במקרה שהמבוגרים רוצים לברוח קצת למקום שקט, לנהל שיחה רגועה ולשבת לאכול בנעימים? דואגים להם לחדר VIP מסונן מרעשים, בדיוק כפי שנוכל להציע לכם במועדון ה –=Alor  שלנו! בצורה זו כולם יכולים לחגוג תחת קורת גג אחת בדרך המתאימה להם.

במועדון שלנו המותאם בדיוק לאירועי בר מצווה, ישנה גם תאורת לדים מתחלפת צבעונית, בר מצויד בכל טוב, מסכי הקרנה ענקיים ופלאזמות, וכמובן גם רחבת ריקודים גדולה ומפנקת לכולם.

אולם אירועים קטן לבר מצווה - אולמות אירועים לבר מצווה קטנה | My Clubs
אולם אירועים קטן לבר מצווה – אולמות אירועים לבר מצווה קטנה | My Clubs

אולם אירועים קטן לבר מצווה – מסיבת קוקטייל או מסיבת ריקודים?

הייחודיות שלנו בקבוצת My Clubs היא בכך שכל משפחה זוכה לקיים את האירוע עליו היא חלמה, מאחר ויש לנו מספר מועדונים בקונספטים שונים שניתן לבחור מתוכם.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)כמו כן, גם את סגנון האירוע השארנו לבחירה שלכם. יש למשל המעדיפים מסיבות פרועות על רחבת הריקודים, בעוד שאחרים דווקא מעוניינים באירוע ישיבה סביב השולחן, או במסיבת קוקטייל אלגנטית. כך או כך, הצוות של My Clubs רוצה לסייע לכם לגבש את סגנון האירוע שלכם, ולהתאים לכם באופן אישי חבילת אירוע משלכם עם כל השירותים והאטרקציות.

מה עוד צריך כל אולם קטן בר מצווה?

כל מועדון לחגיגות של אירועים פרטיים כמו בר מצווה או מועדון לבת מצווה, מחייב שיפעל על פי חוק ושיהיו לו את כל האישורים הדרושים. בנוסף, חשוב שתהיה חנייה לכל באי האירוע ללא יוצא מן הכלל, כדי שהאורחים לא יבזבזו זמן על חיפוש חנייה ויגיעו עייפים ושחוקים לאירוע. עם מועדונים שלנו אין צורך לדאוג לחנייה או לאישורים.

עדיין מתלבטים? בואו להכיר אותנו מקרוב!