טיפים לתכנון אירוע פרישה מושלם

מקום לאירועים לחברות הייטק

אחרי שנים רבות של עבודה, כיף לחגוג את הפרישה באירוע מרגש אשר סוקר את חייו של היוצא לגמלאות. 

תכנון מסיבת הפרישה 

לאור העובדה שערכנו באולם יפהפה זה כמה וכמה אירועי פרישה אנו מציעים לבעל האירוע במסגרת תכנוני ההפקה, כמה אופציות של פעילויות שונות שיתקיימו במהלך האירוע. אם מדובר במסיבת הפתעה, כל התכנון מתנהל מול בת הזוג או מול ילדיו כדי להשיג תוצאה מושלמת כך שבעל השמחה אפילו לא יחשוד שמתקיים תכנון למסיבה, אשר תפתיע אותו לחלוטין.

השלב הראשון הוא תכנון כמות המוזמנים ומיהם אלו שיגיעו, חברים מהעבודה, בני משפחה, חברים, קולגות ועוד. האולם ערוך לביצוע חגיגות מושקעות במקסימום עבור 300 איש, כך שאם אלה סדרי הגודל של האירוע, הגעתם למקום המושלם עבורו.

תכנון החלק הקולינרי באירוע 

כדי ליצור את המעטפת המושלמת עבור קהל האורחים הספציפי, חשוב לנו לקבל מידע על אופיו של הקהל או של מרב המוזמנים בקטע הקולינרי, אילו סוגי מאכלים אהובים עליהם, אם יעדיפו מאכלים ייחודיים מכל העולם כמו לדוגמה סושי יפני ואוכל אותנטי נוסף ממזרח אסיה או לחילופין, יעדיפו אוכל מזרחי או מזרח אירופאי. בהתאם לכך נחשוב יחד איך ייראה התפריט המושלם המתאים לאוכלוסייה אשר תגיע לאירוע. 


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)החלק הקולינרי הוא חלק מהותי בהצלחת האירוע ולכן יש להקדיש לו מחשבה רבה. אנו מציעים אין ספור רעיונות לתפריט מגוון ועשיר המתבסס על המידע הראשוני שקיבלנו מהמארחים ומוסיפים לכך גם מטעמים אשר מיועדים לקהל אשר מתמקד בתזונה צמחונית, טבעונית או ללא גלוטן.

השפים יכינו תפריט מוקפד הכולל מאכלים טריים המבוססים על חומרי גלם איכותיים, ירקות טריים, עשבי תיבול ריחניים והיצע עצום של מטעמים ייחודיים ומקוריים.

מסיבת פרישה יוצאת דופן 

מסיבת פרישה הוא אירוע ייחודי ולכן כדאי לכלול בו רגעים מרגשים הקשורים למשפחה ולמקום העבודה. ההמלצה היא ליצור מצגות איכותיות אשר יוצגו על המסכים הרחבים באולם ויכללו תמונות וקטעי סרטונים על התפקידים השונים אשר ביצע אותו אדם במקום העבודה, העלייה בסולם הדרגות והתפקיד האחרון אשר אותו ביצע.

קולגות וחברים לעבודה יספרו איך היה לעבוד במחיצתו ועל התמורות והשינויים שקרו בעסק זה לאורך השנים הרבות שבהן הוא עבד בו.

בני המשפחה יציגו את מה שקרה עם המשפחה לאורך שנות העבודה הללו, הנישואין, הילדים שנולדו וצמחו, החיים מלאי הפעילות, הטיולים המפנקים והנכדים אשר ממלאים כעת את חייו.

תוכנית אמנותית במהלך האירוע 

רגעים מלאי סיפוק ייראו באולם כשבני המשפחה או החברים לעבודה יכינו קטע לכבודו, קטע שירה, מערכון או סיפור אשר יתארו תוך כמה דקות את הלך הרוח אשר שרר במקום העבודה לאורך שנים, ההווי החברתי הייחודי של קבוצת העובדים, החוויות המשותפות וכל ערך נוסף אשר ליווה אותם לאורך תקופה חשובה זו.

עם הפנים לעתיד, ימליצו חבריו ובני משפחתו על המשך הדרך בפנסיה, טיולים, משחקים עם הנכדים, לימודים, או כל תחום אחר אשר מרתק אותו.

הצוות הניהולי המנוסה שלנו ישמח לסייע לכם בסיעור מוחות משותף כדי לארגן ולתכנן מסיבת פרישה מכובדת ומושלמת עבור כל עובד אשר מגיע לגיל הפרישה.