אולם למסיבות סוף שנה

מועדון לבת מצווה בצופית

הזמן חולף מהר מאד ולכן כדאי לשריין כמה חודשים מראש מיקום באולם איכותי עבור עריכת מסיבות סוף שנה. החשיבה היא למצוא את המקום הנכון ביותר בעל היתרונות המתאימים ביותר עבור החגיגה הגדולה לכבוד סיום הלימודים.

אולם יפהפה ומעוצב 

נראותו של האולם היא גורם מהותי בבחירת המקום לעריכת האירוע ולכן בעת הקמת המקום הקדשנו חשיבה רבה לנושא עיצובו בקווים נקיים אשר יוצרים מתחם יפהפה ונעים מאד. כבר בכניסה לאולם אפשר להתרשם מהאקססוריז הייחודיים הממוקמים בפינות השונות ובאופיו היוצא דופן של האולם.

חשבנו על מקום אשר יסב אושר רב לחוגגים ולכן הצבנו כמה מסכי הקרנה המאפשרים לראות קליפים של מוזיקה ומצגות באיכות מעולה. 

המיומנות הרבה שלנו היא בהפקת אירועים קטנים עד 300 איש ולכן קיימת חשיבה על כל פרט ופרט כדי להעניק למוזמנים מעטפת למסיבה מושלמת. רחבת הריקודים הענקית מתאימה מאד לאירועי סוף שנה ומאפשרת לקהל רב של אורחים לרקוד, להשתולל יחד ולהיות במרכז העניינים מתחילת הערב ועד סופו.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)מרכז השליטה בעמדת ה DJ הוא מקצועי ביותר, המפעיל מסוגל לשלוט בכל המכשור החדשני, הפועל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת באולם בעוצמת שמע איכותית ובווירטואוזיות מלאה.

הקולינריה שלנו 

החלק הקולינרי הוא אחד מהגורמים החשובים ביותר המכתירים כל אירוע למוצלח או לפחות מוצלח. לכן אצלנו קיים דגש רב על התחום הקולינרי כך שכל האורחים יהיו שבעי רצון מהמנות אשר מוגשות להם.

כאשר מדובר על אירוע לקהל צעיר, השפים וצוות הטבחים מתכננים מראש מנות אשר אהובות על הצעירים, מהיצע נרחב של כמה סוגי מאכלים טעימים מאד אשר מוגשים בכניסה לאולם ומהמנות העיקריות המוגשות לאחר מכן באולם ומתאימות בדיוק לחיך של הצעירים.

גם עמדות הקינוחים המיוחדים והשתיה מותאמים לקהל הצעיר והם נהנים משפע של בקבוקי שתיה, בירה, שתיה קלה וחמה לאורכו של כל האירוע. 

חדר נפרד למבוגרים שבחבורה

גם למסיבות סוף שנה מגיעים כמה אורחים מבוגרים כמו המורים והצוות החינוכי, ההורים המשויכים לוועד הכיתה ועוד. דאגנו להם לחדר VIP  הממוקם ברחבת האולם אך יש בו תכנון אקוסטי מוקפד. עקב כך הם יושבים בחדר , אוכלים ונהנים לראות את כל מה שקורה באולם אך הם אינם שומעים את המוסיקה הרועשת ולכן הם יושבים בניחות ומסוגלים לשוחח ללא עוצמות הדציבלים שאינם נשמעים בתוך חדר ייחודי זה.

ניהול האירוע 

צוות הניהול המקצועי שלנו עוסק בהפקת אירועים מסוג זה לאורך שנים ולכן לוח הזמנים של הערב מתוכנן באופן מוקפד, דבר רודף דבר וכל התוכנית האמנותית מתקיימת בדיוק על פי רצונם של בני הנוער בתיאום הראשוני.

אם גם אתם מתכננים את אירוע סוף השנה, נשמח לארח אתכם באולם המוביל שלנו אשר מותאם לאירועים מסוג זה. חוות הדעת החיוביות הרבות שקיבלנו לאחר אירועי השנה שעברה, פתחו דלת קסומה לגל חדש של אירועים שייערכו בסוף השנה הנוכחית. 

ההתנהלות המיומנת שלנו מאפשרת למוזמנים ליהנות מערב מושקע אשר כולל קולינריה משובחת, רחבת ריקודים גדולה במיוחד, ציוד מעולה המאפשר שמיעת מוסיקה באיכות יוצאת דופן ואווירה כללית אשר מוציאה את המיטב לאורך כל הדרך.