אולם אירועים עד 150 איש

אולם אירועים עד 150 איש

אירועים קטנים יוצרים אווירה מיוחדת, שכן במקרים רבים מוזמנים אליהם אנשים קרובים בלבד והאנשים שמכירים זה את זה משוחחים ומבלים בהנאה עם האנשים שאהובים עליהם. בניגוד לאירועים גדולים אליהם מגיעים מגוון אנשים שפעמים רבות אינם מכירים הרבה מוזמנים אחרים, נוצרת באירוע קטן אווירה חמימה ונעימה במיוחד.

יתרון נוסף של אירועים קטנים הוא שהמוזמנים מקבלים מהמלצרים יחס אישי יותר מאשר במקרה של אירועים גדולים אליהם מגיעים מעל 600 מוזמנים. אפשר להבין זאת –  לא קל למלצרים שמתרוצצים בין ההמון לגשת לכל אדם ולספק מענה מלא לצרכיו. מעבר לזאת, לא תמיד יכולים המלצרים לראות את כל המוזמנים בשל הקהל הרב.

מחפשים אולם אירועים כדי לחגוג אירוע קטן?

אם אתם מעוניינים לחגוג אירוע קטן, תוכלו למצוא לא מעט אולמות אירועים שיכולים להכיל עד 150 אנשים. כאשר מזמינים לא יותר מ-150 מוזמנים, כדאי באמת לבחור באולמות קטנים יחסית, משום שאולם גדול עלול ליצור תחושה קרה ואפילו מנוכרת.

בחירה באולם אירועים קטן צריכה להתבצע בקפדנות משום שקיימים שפע אולמות לאירועים קטנים והם שונים זה מזה מבחינת העיצוב, האווירה, רמת השירות והאטרקציות שהם מציעים. ניתן להבין שלא קל לבחור את האולם בו חוגגים את האירוע, אבל בחינה של המאפיינים המרכזיים ומיקוד יוכלו לסייע בביצוע בחירה נכונה.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)אילו אטרקציות אפשר למצוא באולמות אירועים מובילים?

אטרקציות מלהיבות באירועים יוכלו להיות למשל: בר קוקטיילים תוסס, תא כסף, בר גומי ומתוקים שקשה לעמוד בפניו, הוקי אוויר, שולחנות סנוקר, רולטה ומגוון אפשרויות נוספות. אולי תתפלאו – אבל לא רק ילדים נהנים מהאטרקציות הללו, בכל מבוגר יש ילד – לפעמים הוא חבוי ולפעמים אי אפשר לפספס אותו. אטרקציות מוצלחות יוציאו החוצה גם את הילדים החבויים שמסתתרים בתוך המבוגרים.

ומה לגבי שאר המאפיינים שיכולים להיות לאולם אירועים?

אולם אירועים מוצלח יעבוד בשיתוף פעולה עם צוות הפקות מיומן, יכיל אזור חניה גדול, מערכות הגברה משוכללות, תאורה מרשימה שיוצרת את האווירה הנכונה וכפי שצוין – יציע שפע אטרקציות שמתאימות למוזמנים. מעבר לזאת, יציע האולם קייטרינג משובח שיכלול שפע מנות, לרבות מנות שמתאימות לאנשים שרגישים לגלוטן, צמחונים וטבעונים, כך שכל מוזמן יוכל למצוא את המאכלים שהוא אוהב.

בחרו באולם שנמצא במקום מרכזי

ברוב המקרים, המוזמנים שמגיעים לאירוע מתגוררים באזורים שונים ברחבי הארץ. כדי שלא לקפח אף אחד ולמשל לאפשר למוזמנים מסוימים להגיע למקום תוך נסיעה של 10 דקות, בעוד מוזמנים אחרים נאלצים לנסוע במשך שעתיים ולעמוד בפקקים, רצוי לבחור באולם אירועים שנמצא במקום מרכזי ונגיש שיאפשר לכולם להגיע למקום תוך זמן סביר.

אולם אירועים קטן עם ניסיון גדול

בחירה באולם קטן – אולם אירועים עד 150 איש – שכולל שירותים של צוות הפקה מיומן, יוכל לחסוך לכם הרבה דאגות משום שהצוות ידאג לכל הדרוש ויתאים את כל המרכיבים שיוצרים אירוע מוצלח לצרכים שלכם.

כדי למצוא את האולם שמתאים לכם, תוכלו לבחון מספר אולמות שונים (כפי שצוין – רצוי לבדוק אולמות שנמצאים באזורים מרכזיים). רצוי לבדוק את השירותים שמציע כל אולם, לקבל המלצות מאנשים שחגגו באולמות שונים ורק לאחר מכן לבצע את הבחירה.