מועדון לבת מצווה בנס ציונה

מועדון לבת מצווה בנס ציונה

הילדים של היום מתבגרים במהירות ונראה שלפני שאתם מסיימים לראות את התכנית האהובה עליכם בנטפליקס, הם כבר מתחילים את גיל ההתבגרות המרגש אך הכרוך בלא מעט כאבי ראש (של כולכם).

ואכן – חגיגת בת מצווה מהווה גם היא שלב מרגש בחיים, שלב בו הבת הקטנה הופכת להיות אישה צעירה.

עבורכם כמובן הילדה עדיין בת 6, אך יש להכיר במציאות – הילדה שלכם גדלה ועכשיו מגיע לה לחגוג – ובגדול. המשימה העכשווית שלכם היא לחגוג לילדה עם מסיבה בלתי נשכחת, כזו שתשמר בזיכרונה כאירוע משמח.

השאלה הנשאלת היא איך לחגוג את בת המצווה באופן שישמח את הילדה? התשובה לשאלה תלויה באופייה וברצונה של הילדה – אחרי הכל זו המסיבה שלה ואפשר לחגוג בת מצווה במגוון דרכים. אחת האפשרויות הטובות תהיה לבחור מועדון לבת מצווה שיהיה איכותי ומרשים, ואם אפשר – אז במרכז הארץ.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)כדאי שהמועדון יהיה במרכז הארץ משום שהדבר יקל על חבריה של הילדה (או על ההורים שלהם). בניגוד לימים עברו – בהם כל החברים של הילדים הגיעו מאותה כיתה או לכל היותר – מאותה שכבה, היום, בעידן המתקדם בו הרשתות החברתיות מככבות, יש לילדים חברים ממגוון אזורים בארץ. בחירה במועדון במרכז תאפשר לכמה שיותר חברים להגיע וכל המרבה – הרי זה משובח.

לא רק המיקום של המועדון

אז נכון, יש חשיבות רבה למיקום של המועדון, אך חשוב גם להקפיד לבחור במועדון שמותאם לאירועי בת מצווה. מועדון שמותאם לאירועי בת מצווה יהיה מעוצב באופן שמתאים לבני נוער וצוות העובדים יהיה מיומן בתכנון ובהוצאה לפועל של אירועים מסוג זה.

מכיוון שאתם – ההורים, מעוניינים ליהנות מהאירוע ולא למצוא את עצמכם שקועים במשימות, חשוב שתבחרו במועדון מנוסה. מועדון נקי ומעוצב שמכיל מסכי הקרנה, תאורה מרשימה, רחבת ריקודים גדולה, מוזיקה שמתאימה לבני נוער, סאונד איכותי, די ג’יי שיודע איך להלהיב את הילדים (ולמנוע מהם להיות שקועים בסמארטפון בחיפוש אחר ריגושים אחרים) וכמובן – אוכל טעים וצלמים, יהיה הבחירה הנכונה.

יש מועדונים מרשימים במיוחד שיציעו גם שולחנות משחק, סידורי בלונים, בועות סבון ושפע אטרקציות מקפיצות אחרות. כמובן שמועדון מוצלח יתאים את שירותיו לכל חוגג באופן אישי וימנה איש קשר שילווה את החוגגים משלב התכנון ועד לסוף האירוע.

מועדון לבת מצווה בנס ציונה

ומה אתכם – ההורים?

סביר להניח שהילדה המתבגרת שלכם לא תשמח למצוא אתכם רוקדים במרכז הרחבה, גם אם אתם מאוד תיהנו מכך. בדיוק בגלל זה וכדי לאפשר גם לכם לרקוד וליהנות במהלך האירוע, כדאי לכם לבחור במועדון שמכיל חלל נוסף שמיועד למבוגרים.

מכיוון שאתם עדיין צריכים לשמור על הילדים, חשוב שתבחרו במועדון שמציע חלל נוסף שאטום מבחינה אקוסטית אך בעל מחיצה שקופה. חלל נוסף, אטום מבחינה אקוסטית ובעל מחיצה שקופה יאפשר לכם לפזול מעט לעבר הילדים בלי לגרום להם לחוש מבוכה. בצורה זו תוכלו לשמור על הילדים ולהיות שקטים ורגועים, שכן במידת הצורך אתם נמצאים ממש לידם ויכולים לסייע בכל בעיה.

לבדוק מספר מועדונים וללכת עם הלב

הכמות העצומה של המועדונים בהם ניתן לחגוג עשויה לבלבל כל אחד, אך בחינת מספר מקומות יחד עם הילדה תסייע לכם למצוא את המקום המתאים ביותר.

אולם אירועים שמציע קייטרינג טעים, קינוחים מפנקים, מוזיקה שכוללת את כל הלהיטים המובילים, די ג’יי ש”קורא” את הילדים ויודע כיצד להתאים להם את השירים, עיצוב מדליק, רחבה גדולה וצלמים מקצועיים שיפיקו תמונות בלתי נשכחות, יוכלו להפוך את המסיבה של הילדה למסיבה מוצלחת שתגרום לכל המוזמנים ליהנות.

בדיקת מספר אולמות והקשבה לאינטואיציה יסייעו לכם למצוא את המקום שלכם, ועד אז – שיהיה לכם הרבה מזל טוב!