אולם לכנסים עד 150 איש

אולם לכנסים עד 150 איש

מחפשים אולם לכנסים עד 150 איש? כנס מוצלח שהושקעו בארגונו מאמצים ומחשבה מעמיקה, יכול לסייע מאוד למשתתפים ולבעלי העסקים ובעלי המקצועות, להעשיר את הידע של המוזמנים, לייצר קשרים ולעורר מודעות ועניין. 

הכנס יכול לעסוק במגוון נושאים – מהוראה ועד שיווק ומרפואה ועד משפט ושיפור אורח החיים, לכן, חשוב מאוד שהמארגנים של הכנס יתאימו את המיקום שבו האירוע נערך לנושא שבו מתמקד הכנס, למטרות ולמשתתפים. 

הפקת כנס מוצלח – דגשים חשובים להפקת כנסים

ארגון כנסים דורש הרבה מאוד השקעה מצד המפיקים, שכן הפקת כנס מחייבת התייחסות ודאגה לפרטים רבים.

כדי להפיק כנס מוצלח, יש לדאוג בראש ובראשונה לכך שהמרצים יתמחו בתחומם ויתאפיינו ביכולת רטורית גבוהה, שכן רק כך יהיה ניתן לגרום למוזמנים להתעניין בתכנים שמועברים בכנס.


רוצה לקבל הצעה לאירוע? כמה פרטים ונחזור אליך!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)בנוגע לאולם – חשוב לדאוג לכך שהמקום יימצא באזור שנגיש למוזמנים, שיהיה קל למצוא חנייה בסביבה, שיוגש לאורחים אוכל איכותי שמתאים לכנסים ושהמקום יהיה מצויד כראוי ויכיל מושבים נוחים ומרווחים.

כמו כן, חשוב שהאולם יהיה מאוורר וממוזג. 

מעבר לזאת, יש לדאוג לכך שהמקום שבו הכנס נערך יוכל להכיל את מספר המשתתפים ושלא ייווצר מצב שבו החלל יראה ריק – דבר שיעורר תחושת ניכור או יהיה מלא מדי וידרוש מהמוזמנים להצטופף.

כדי לדעת מה צפוי להיות מספר המשתתפים פחות או יותר, חשוב לערוך רשימה מסודרת של מוזמנים ובנוסף לכך, לשלוח הזמנות שכוללות את כל הפרטים של האירוע.

במידה שההזמנות נשלחות במייל, אפשר לבקש מהמוזמנים לאשר את הגעתם, בצורה זו יהיה קל יותר לדעת כמה מזומנים עתידים להגיע. 

כדי להקל על המוזמנים במציאת המקום, רצוי לצרף להזמנה מפה. כמו כן, חשוב לדאוג להצבה של שלטים ברורים באזור שבו נערך האירוע, כך יהיה קל לאורחים למצוא את המקום.

אירועים עסקיים הם אירועים ענייניים וממוקדים ביותר, לכן, חשוב לוודא שהמקום שבו האירוע נערך יתאפיין באווירה המקצועית. יש לדאוג לכך שכל הנושאים החשובים – אם מדובר על המזון, העיצוב והציוד, שכולל למשל: מערכת סאונד איכותית, מיקרופונים, עמדת נואם ומסכים מתקדמים, לרבות במה, ישרתו את המטרה ויאפשרו למוזמנים להתמקד ולהתרכז בנושאים המועברים.

Myclubs – מפיקים לכם כנס יוקרתי ודואגים לכל הפרטים – מהגדולים ועד הקטנים ביותר

במידה שאתם מעוניינים להפיק כנס מוצלח באולם אירועים מושקע ויוקרתי שמתאים לעד 150 מוזמנים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל myclubs. 

אולמות אירועים המעוצבים והמרשימים שלנו מתאימים למגוון סוגים של אירועים, כאשר אנו יכולים לעצב את החלל בדרכים שונות ומספקים את כל הציוד הדרוש. 

במידה שתפנו אלינו, נוכל לעצב את החלל בדיוק באופן שמתאים לכם – באופן שמתאים לאופיו של הכנס, לסגנון המבוקש, לאופיים של המוזמנים ונדאג לכל הפרטים החשובים, ביניהם כמובן – האוכל שיוגש במהלך הכנס.

המאכלים שיוצאים מהמטבח שלנו איכותיים, טריים וטעימים, כך שהמוזמנים ייהנו מהאוכל, יהיו שבעים ויוכלו להתרכז היטב בהרצאות. 

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לאולם אירועים עד 150 איש? מעוניינים לקבל מאתנו הצעה לאירוע? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהפיק לכם כנס מוצלח ומעניין באולם אירועים מושקע ויוקרתי.